To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

Nasze samochody - mój samochodzik

adamhinc78 - 2017-01-17, 21:47

oczywiście jak autko uwolni sie od darmowej soli od drogowców i sniegu z chmurki zapodam aktualne zdjecia :lol:
Dominus - 2017-01-18, 17:16

Dobrze zrobiłeś :) Dzięki nakładkom ładniej i praktyczniej :-D
adamhinc78 - 2017-04-04, 21:38

stwierdzam ze musze odswierzyc nieco zdjecia swojej DD
jutro postaram sie je wstawic o ile nie bedzie padac
ostatnio poza nakładkami błotników przybyła nakładna chrom na tylny zderzak listwa chrom na spod gril, spojler przedniej maski, założyłem także na letnie opony feldi DOTZ Sahara 4x4,
no i czekam na zwrot od lakiernika tylnej lotki na klape
Drakula wygląda coraz lepiej :-D

Dominus - 2017-04-15, 17:51

Kiedy te fotki? ciekaw jestem tego spojlera przedniej maski.
U siebie zaobserwowałem że maska ma małe ryski chyba od piasku, kamyków :(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group