To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

Car Audio - Wymiana radia w DD SL Cool

Tommi - 2021-11-02, 14:20
Temat postu: Wymiana radia w DD SL Cool
Witam, wszystkich. Świężak na forum i pierwsza dacia. Sprzedaliśmy Captura i kupiliśmy DD2 w śmiesznej konfiguracji SL Cool ( taki Prestige, ale nie Prestige). Samochodem głownie porusza się kobieta. Chciałbym wymienić zamontowane tam radio akcesoryjne na jakiś 2 DIN. Co polecacie w miarę sensownego, żeby:
1. działała navi z telefonu ( android auto, bo to co było fabryczne w capturze to porażka),
2. czujniki cofania miały jakąś wizualizację,
3. działało sterowanie z kierownicy,
4. sensownie dział zestaw głośnomówiący,
5. opcjonalnie można było założyć kamerę cofania?
A i jakaś rozsadna cena w granicach 1000 zł.

Obywatel_kp - 2024-09-10, 09:28

Witaj Tommi,
Niestety stałem się użytkownikiem tej samej wersji auta.
Samo auto OK ale brak radia i te kłopoty nierozwiązane od kwietnia to czarna plama na honorze Dacii.
Pisałem do centrali.
Olali mnie w dość bezczelny sposób.
Kup se radio HAMA model referencyjny taki a taki za kosmiczne pieniądze.
Ale gości bujaj się bo takie radio jest niedostępne w magazynach Renault.
Kupiłem już Pioniera, Kenwooda, Alpine i nie działa sterowanie.
Jeździłem do specjalisty w W-wie (400 km) i też odpuścił.
Zaproponowali chińczyka.
Kupiłem JUNSUN V2plus najmocniejsza wersja.
Problem z kabelkami.
Radio nie działa.
Teraz czekam na dostawę kabelka z Chin.
Timmi jak ty rozwiązałem ten problem?

jorono - 2025-06-11, 19:19

mysle o wymianie radia mam lg a chce wymienic na ful medialne tylko nie wiem cz kmery beda dzialac 360 gosciu powiedzial wymiana tak 1400 nie wiem cz to zgra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group