 |
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster
|
| Przedstawiamy profil :: KJay |
| Avatar |
|
|
| Dołączył: |
2020-01-21, 00:39 |
| Ostatnia wizyta: |
2025-04-07, 16:52 (Minut: 10)
Wizyt: 55 Łączny czas wizyt Godzin: 17,4
|
| Postów: |
47, tematów: 15,
załączników: 2, ankiet: 0
[0% z całości / 0,02 postów dziennie]
Ostatni post 2025-04-07, 16:54 Znajdź wszystkie posty KJay
|
| Marka: |
Dacia |
| Model: |
Duster |
| Silnik: |
TCe 130 |
| Napęd: |
4x2 |
|
| Kontakt z KJay |
| Adres email: |
|
| Prywatna Wiadomość: |
 |
|
| | Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 17 |
|
|