Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Znalezionych wyników: 4
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pytanie o lakier
pcdust

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10459

PostForum: Nadwozie/Wnętrze   Wysłany: 2016-03-16, 08:19   Temat: pytanie o lakier
corrado napisał/a:
mogles wytrzec czyms, a teraz nie wiadomo czy to purchel jakis czy brud.


Tych kropek/potencjalnych purchli nie da się zetrzeć. Zastanawiam się czy też u Was to podobnie wygląda. Jest to duże powiększenie, które mocno eksponuje to co widać gołym okiem.
  Temat: pytanie o lakier
pcdust

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 10459

PostForum: Nadwozie/Wnętrze   Wysłany: 2016-03-15, 23:06   Temat: pytanie o lakier
Witajcie,

Czy powinienem się martwić tym co widzę na zdjęciu? Róg drzwi kierowcy.



Pozdrawiam, Paweł
  Temat: 1,6 16v Problemy z rozruchem i falowanie
pcdust

Odpowiedzi: 313
Wyświetleń: 467446

PostForum: Mechanika   Wysłany: 2015-05-09, 07:24   Temat: 1,6 16v Problemy z rozruchem i falowanie
Szykuję się do odbioru Dustera 1.6 benzyna, bez gazu. Czy osoby odbierające teraz (2015) samochody również odczuwały falowanie?
  Temat: Osłony świateł przeciwmgłowych 82 01 308 996
pcdust

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 15373

PostForum: Nadwozie/Wnętrze   Wysłany: 2015-04-09, 06:49   Temat: Osłony świateł przeciwmgłowych 82 01 308 996
Witajcie,
Czy ktoś wie w jakich wersjach pojawiają/ły się srebrne ramki halogenów (Faza 2) w ostatnim czasie? Widziałem na youtubie w Prestige, ale nie wiem czy to zależy od kraju? W Polsce w Laureate domyślnie chyba ich nie ma, prawda?
Pozdrawiam, Paweł
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 16