Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Duster z LPG z salonu przy 1t tys rocznie czy lepiej benzyna
Autor Wiadomość
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2016-11-12, 21:24   Duster z LPG z salonu przy 1t tys rocznie czy lepiej benzyna

Witam.
Mam kilka pytan do bardziej doswiadczonych kolegow.

Zastanawiam sie na zakupem dustera a fiata tipo. Jednakze najbardziej zalezy mi na uzyskaniu i formacji:
-Czy wybor silnika SCe 115 z fabryczna instalacja lpg to dobry i bezproblemowy wybor?
-przewiduje robic niewielkie przebiegi roczne okolo 15 tys km.
-zastanawiam sie nad wersja open z klimatyzacja i alufela chyba ze lepiej doplacic do wersji laurette?
-czy przy zakupie idzie uzyskac jakis rabat? Np 1 - 2 tys zl? Bo moj dealer twierdzi ze nie da rady
-czy zamiast rabatu mozna dostac cos gratis np jakis pakiet look?
-dealer wspominal cos o 2 tys na dodatkowy zestaw opon czy ktos z tego korzystal?

Dziekuje przepraszam za brak ogonkow ale mam dostep tylko do telefonu.
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2016-11-13, 11:04   

Popytaj u innych dealerów.Na stronie dacii była też lista wersji dostępnych od ręki.Sce z lpg krótko jest na rynku,tak więc się nie wypowiem.Poprzednie silniki były gazowane u nas w dobrym zakładzie i problemów zero.Na gratisy typu dywaniki,nakładki na progi,mata do bagażnika możesz spokojnie liczyć.Opony sam sobie taniej kupisz.Na kupując swoje Dustery ładnych parę tysięcy zaoszczędziłem,co prawda negocjacje za każdym razem trochę trwały.Maksymalny rabat dealerski oficjalny w monecie to1900zł.Fiat czy Dacia,wybór należy do Ciebie.Wszystko zależy od tego,do czego auto będzie służyło.Dusterem wszędzie wjedziesz,więcej załadujesz,tańszy serwis jest.Po kupno zapraszam do mnie ;-)
 
     
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2016-11-13, 12:32   

Sklaniam sie na dustera tylko licze i wacham sie z gazem
Obecnie mielismy dwa auta

- jedno 1.9tdi przy zakupie mial 184 tys przy sprzedazy 201 tys. Zakup byl czerwiec 2014 sprzedaz pazdziernik 2016 czyli 30 miesiecy czyli zaledwie 566
-drugie ktorym jezdze ja i obecnie wciaz je mamy 2.0 turbo benzyna to zrobilem 4 tys km a mam je 4 miesiace czyli 1000 km na miesiac

Mam jeszcze diesla roboczego ktory robi duze przebiegi i cos szfankuje a wiec moze byc tak ze jego przebiegi przejol by duster.

Duster ma byc zamiast dotychczasowego TDI przy czym nie wiem czy dobrze mysle ze majac auto w lpg po prostu wiecej sie jezdzi?

Wiem ze na pytanie czy wziasc lpg musze sobie odpowiedziedz sam ale czy moze ktos by mogl cos podpowiedziedz?

A moze ktos mi cos od siebie powiedziedz na temat rozszerzonej gwarancji z serwisami na 5 lat?
 
     
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2016-11-13, 15:56   

W sumie to przemyslalem wiec lpg raczej mnie nie interesuje.

Zastanawiam sie nad wersja blackshawdow lub urban explorer.
 
     
BoloSr
Czarny Zadymiacz


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 49
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 1205
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-11-13, 18:53   

Njalpiej 1.5 DCi 90 KM i bedzie Pan zadowolony :)
_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2016-11-14, 02:22   

Jeśli chcesz 4X4 to Urbana ładnie można skonfigurować.Mamy full opcję oprócz skóry,razem z oponami kosztowała ok.60 tys.
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2016-11-14, 21:09   Re: Duster z LPG z salonu przy 1t tys rocznie czy lepiej ben

przemekadv napisał/a:

-Czy wybor silnika SCe 115 z fabryczna instalacja lpg to dobry i bezproblemowy wybor?
-przewiduje robic niewielkie przebiegi roczne okolo 15 tys km.

przejedz się najpierw tym SCe być nie żalował potem jego "dynamiki",
ja mam dCi 90 choć mam mniejsze przebiegi i chwale sobię tą jednostkę

przemekadv napisał/a:

-zastanawiam sie nad wersja open z klimatyzacja i alufela chyba ze lepiej doplacic do wersji laurette?
Cennik jest taki że dokładająć dodatki do danej wersji zbliżamy się do wyższej wersji wyposażenia i lepiej jest dołożyc w tym wypadku do laurette

przemekadv napisał/a:

-czy przy zakupie idzie uzyskac jakis rabat? Np 1 - 2 tys zl? Bo moj dealer twierdzi ze nie da rady
Wg mnie nie ma szans dostać jakiś rabat w Dacii ogólnie

przemekadv napisał/a:

-czy zamiast rabatu mozna dostac cos gratis np jakis pakiet look?

Tak , zamiast rabatu prędzej dostaniesz dodatkowe akcesoria, ja dostałem poprzeczki na dach, przednie tylne chlapacze te dedykowane do Dustera(nie te uniwersalne), autoalarm z montażem, montaż radia+głośników, dywaniki/

przemekadv napisał/a:

-dealer wspominal cos o 2 tys na dodatkowy zestaw opon czy ktos z tego korzystal?

Ale że z 2tys można kupić zestaw opon z felgami stalowymi.

za tyle bez problemu kupisz średniej klasy zimówki (uniroyal) plus stalówki. sam to co będziesz chciał, choć ja polecam na zime alu, ja już kilka sezonów mam alu i jak nowe, a wiem jak wyglądają stalówki....
 
     
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2016-11-20, 18:59   

Panowie poradzcie cos.
Auto bedzie kupowane na kredyt.
Wciaz zastanawiam sie nad:
Wersji laurette w lpg z pakietem look i lakierem metalic
A
Wersja blackshawdows w kolorze bialym
Wszystkie wersje 1.6
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2016-11-21, 18:01   

A Black jest z lpg?Wypisz sobie co potrzebujesz i na co ew.stać i na tym bazuj.U mnie szybciutko dodatki ceny podniosły.Zawsze kusiły mnie wersje tzw.limitowane,bo to takie troszkę wyróżnienie na drodze,ale w odsprzedaży późniejszej to nic nie daje.Osobiście brałbym Laureata,chyba,że zależy Ci na gałce biegów i media nav ;-)
 
     
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2016-11-21, 20:36   

Dziś byłem ponownie w salonie i jednak będę decydował się na benzynę w wersji blackshawdow białą z dodatkami jak kamera cofania szyby el. tył i tempomat.

Zaproponowano mi tysiąc złotych od ceny katalogowej. Chciałbym jeszcze "wyszarpać" podłokietnik i matę do bagażnika :P
 
     
Kubuch

Marka: Volkswagen / Fiat
Model: Golf / 500
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-11-23, 21:56   

Na Twoim miejscu rozważyłbym zamiast dopłacać do bajerów dopłatę do TCE. 1,6 to zdecydowanie za mało do budy Dustera.
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2016-11-24, 04:33   

przemekadv napisał/a:
Dziś byłem ponownie w salonie i jednak będę decydował się na benzynę w wersji blackshawdow białą z dodatkami jak kamera cofania szyby el. tył i tempomat.

Zaproponowano mi tysiąc złotych od ceny katalogowej. Chciałbym jeszcze "wyszarpać" podłokietnik i matę do bagażnika :P

Daj znać jak negocjacje poszły.A odnośnie mocy itd.dla mnie są do normalnej jazdy wystarczające i znając zakres obrotów na które przypada granica max.momentu obrotowego nie jedno auto zawstydzisz,dodatkowy plus tych jednostek to żywotność i koszty serwisowania.
 
     
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2016-11-24, 23:08   

Duster kupiony.
1.6 mi starczy jezdzilem nim i nie ma tragedni co prawda do moich 160 km jest przepasc ale bez przesady.
Wersja blackshawdow biala rocznik 2017 opcja szyby tyl i kamera cofania plus tempomat.
Kolor bialy
Rabat 1000 i gratis podlokietnik.

Wydaje mi sie ze slaby rabat ale coz wiekszego nie udalo mi wywalczyc.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10