Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile czekaliscie na dustera
Autor Wiadomość
ken-wawa

Marka: w planach
Model: w planach
Dołączył: 25 Paź 2015
Posty: 127
Skąd: gdzies na polnocy
Wysłany: 2016-01-17, 22:16   

Z 6 na 10? Hmm jakos mnie to nie zachwyca. :( Czy dostales chociaz jakis gratis na przeprosiny?

Czy teraz tez sa jakies opoznienia?
 
     
DD

Marka: Dacia
Model: Duster (ph2) marine bleu, K4M
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 1179
Skąd: ok. Warszawy
Wysłany: 2016-01-29, 20:34   

ken-wawa napisał/a:
I stalo sie - po wielu pytaniach, Dusterek sie zamowil.
No i dobrze, przynajmniej nadal bedziemy Cię mieli na forum :-) , a poza tym sam się przekonasz w normalnej eksploatacji, co można sądzić o twierdzeniu, że DD ma kiepskie hamulce :mrgreen: .

ken-wawa napisał/a:
Ponoc niedlugo zacznie sie produkowac i jak dobrze pojdzie, za 1.5 miesiaca zmaterializuje sie calkowicie i zacznie jezdzic po naszych pieknych (=dziurawych) drogach. :-P
W moim przypadku od zamówienia do odbioru to też trwało ok. 1,5 miesiąca.

ken-wawa napisał/a:
Az sam nie wierze, ze na ostatniej prostej wygral z japonskim Suzuki Sx-4 S-cross. Ale swiat sie zmienia....
Nie tylko Ty podjąłeś taką (sluszną ;-) ) decyzję - w ubiegłym roku zarejestrowano w 6315 nowych Dusterów, a SX4 S-crossów tylko 1756.

ken-wawa napisał/a:
P.S. Jak zamawialem u dealera, to stal gotowy do odbioru inny Dusterek w wersji Laureate z napedem 2wd 115 km z 2015 roku. Moze ktos szuka takiego od reki, bo biedaczysko byl bardzo smutny,
Nie stałby taki smutny, gdyby mial silnik K4M, bo wtedy już dawno znalazłby się na niego amator.

ken-wawa napisał/a:
Czy teraz tez sa jakies opoznienia?
Niedawno była w telewizji relacja o strasznych snieżycach i wynikajacego stąd paraliżu komunikacyjnego w Rumunii. Pomyslałem sobie wtedy, że zapewne będą z tego powodu jakieś opóżnienia w dostawach DD.
_________________
pozdrawiam DD
 
     
mroczny-kosiarz


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2016
Wiek: 56
Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-04-22, 22:39   

Zamówiłem 27 stycznia 2016 z terminem odbioru do 30 kwietnia (po 3 miesiącach), odebrałem 21 kwietnia, a więc 9 dni przed terminem.
_________________
Pozdrawiam -
 
     
czegebara


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 26 Mar 2016
Posty: 13
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2016-04-23, 13:38   

Ja na swego czekałem niespełna miesiąc,bo akurat taki opcjonalnie był na miejscu. Chciałem z początku wersję Urban Explorer ale miałem czekać za nią 3 miesiące. Ztego co wiem dalej trzeba czekać ok. 3 miesiące na niekture wersje.
_________________
do tej pory: Zastawa 1100, Polonez, Opel vectra I, Fiat Albea, Fiat Linea
 
     
Maniak
Nadworny informatyk

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2016
Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-12-02, 11:19   

Pozwolę sobie dodać swoje pięć groszy (i odgrzać wątek) bo być może będzie to przydatna informacja dla kogoś kto chce kupić Dustera teraz, na koniec roku. Zgłosiłem się do salonu na samym początku listopada i otrzymałem informację, że termin odbioru to koniec listopada - początek grudnia i mogę się kilka dni zastanowić. Kiedy dwa dni później pojechałem podpisać umowę termin był już na połowę grudnia bo tamte auta podobno zeszły. Ostatecznie wczoraj odebrałem samochód :-P Podobno fabryka szybciej wyprodukowała, ale wydaje mi się, że fabryka robi co chce i przydziela jak chce bo sprzedawca też był zdziwiony. Generalnie chyba wiele zależy od wersji, te które schodzą najlepiej (np Open 4x2) będą w miarę szybko. Niektóre salony mają już na placu takie auta, ale jak jeden sprzedawca mi powiedział, rabat będzie symboliczny bo wszyscy muszą czekać za autem, a to jest już gotowe i czeka. Ostatecznie czekałem miesiąc. Być może wiele osób czeka z zakupem do stycznia na wyprzedaż rocznika i przez to popyt spadł więc terminy są krótsze, a może miałem szczęście.
 
     
Kubuch

Marka: Volkswagen / Fiat
Model: Golf / 500
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 57
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-12-02, 22:13   

Czekałeś na auto, które salon zamówił sobie na stan a nie na indywidualnie skonfigurowane pod siebie ;)
 
     
Maniak
Nadworny informatyk

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2016
Wiek: 33
Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-12-05, 08:20   

To całkiem prawdopodobne :) Widać utrafiłem w kolor i wyposażenie (które właściwie jest standardem w open).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 11