Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Humor
Autor Wiadomość
Ajgor

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Wiek: 54
Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 221
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-10-29, 22:11   

Tak dymią VW bez ''lewego'' oprogramowania :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Ajgor.
 
     
DD

Marka: Dacia
Model: Duster (ph2) marine bleu, K4M
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 28 Lut 2013
Posty: 1179
Skąd: ok. Warszawy
Wysłany: 2016-07-13, 13:10   

:lol:

globalne_ocieplenie.gif
Plik ściągnięto 15236 raz(y) 7,61 KB

_________________
pozdrawiam DD
 
     
SE-MEN

Marka: dacia
Model: duster
Napęd: 4x2
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 182
Skąd: Konstancin
Wysłany: 2017-01-23, 21:05   

Może stare, ale mnie śmieszy:
Dwu starszawych górali siedzi na ławeczce i przygląda się stadku kur na podwórku sąsiadki. Kogut własnie "dosiadł" jednej z nich, gdy gospodyni wyszła z wiaderkiem ziarna, zawołała "cip, cip, cip!!!" i posypała parę garści. Kogut zeskoczył z kury i pobiegł dziobać ziarno. Na ten widok jeden z górali westchnął do drugiego:
- Nie daj Bóg takiego głodu!!!
_________________
 
     
DusterFaster!

Marka: Dacia Duster
Model: Urban Explorer 1.6 2WD 2016
Dołączył: 05 Wrz 2019
Posty: 152
Wysłany: 2019-12-12, 20:30   

Dzisiaj wysiadając z samochodu przyszedł mi do głowy taki sucharek:

Po czym poznać kierowcę Dustera?
?
Po upierdzielonych spodniach na lewej łydce :mrgreen:
 
     
gert

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2018
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 27
Wysłany: 2019-12-18, 22:20   

Bydło :)

IMG-20191020-WA0002.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 58,37 KB

 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2019-12-23, 00:28   

Kawał sprzed lat ale akurat dziś mi się przypomniał:
Pewien obrzydliwie bogaty Szejk zapragnął popisać się przed znajomymi na corocznym spotkaniu. Do spotkania było jeszcze dużo czasu ale od ostatniego minęło jeszcze więcej a on nie miał żadnego pomysłu. Najlepiej było by przyćmić innych samochodem... ale jak?. Co roku wszyscy opowiadają o swoich nowych Mercedesach, Porsche, Ferrari, Rolls-Royce i innych takich. I na nikim nie robi to wrażenia bo wszyscy też sobie kupili.
Sytuacja wydawała się beznadziejna aż do momentu gdy jeden z doradców Szejka dowiedział się o istnieniu samochodu marki Trabant. Trudno było ustalić ile takie auto kosztuje bo jego cena podana była w jakiejś dziwnej i niewymienialnej walucie. Jak auto wygląda też Szejk nie wiedział. Internetu wtedy nie było a Trabant nie miał nigdzie w znanym Szejkowi świecie swoich przedstawicielstw. Były jednak przesłanki wskazujące na to, że oto właśnie znalazł się samochód, który przebije wszystkie inne. Ustalono z całą pewnością, że na to auto trzeba czekać minimum osiem lat a jego posiadacze po odbiorze zgodnie twierdzą, że spełniły się ich marzenia.
Szejk kazał zamówić!
W fabryce produkującej Trabanty zamówienie Szejka wywołało wielkie poruszenie. Zewsząd rozlegały się głosy: Co za promocja! Jaki powód do dumy! Wreszcie ktoś docenił!
Koniec końców Rada Zakładowa uchwaliła, że Szejk otrzyma Trabanta poza kolejnością. Auto zostało wysłane niezwłocznie.
Gdy nadszedł czas corocznego spotkania nasz Szejk był bardzo zadowolony. Wiedział, że wszystkich przyćmi. Trabanta kazał dyskretnie ustawić przed pałacem i gdy nadeszła jego kolej by opowiadać o swoich samochodach rzekł:
„Bracia wszystko to o czym mówicie i ja mam. Ale jest coś jeszcze, coś czego raczej nie macie. To Trabant. Ja w zasadzie też jeszcze go nie mam. Zamówiłem i otrzymam najwcześniej za osiem lat. Taki jest cenny. Zresztą co tu mówić marka jak żadna inna. Miesiąc po przyjęciu zamówienia przysłali jeżdżącą i dostosowaną do wymogów ruchu plastikową reklamówkę-zabaweczkę, w której człowiek się zmieści. Chcecie zobaczyć. Stoi przed pałacem.”
 
     
Viktor


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 65
Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 170
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2021-08-03, 06:35   

Wczoraj rozbawiła mnie pewna sytuacja. Okazało się, że od ponad 20-stu lat mam w domu Dustera i nic o nim nie wiedziałem :!:
Remontując pewne pomieszczenie, po opróżnieniu jednej szafy i odsunięciu jej, ze szpary za nią, wyleciał on - DUSTER :shock:
Najpierw szok, myślałem że może są w środku pióra wycieraczek o których zapomniałem... Wciąż się na to gapiłem w wielkim zaskoczeniu, głównie nazwą :?:

Okazało się, że małżonka kupiła toto, jak twierdzi, ponad 20 lat temu, położyła na szafie, bo chciała wypróbować później... Ale 'później', się odwlekało, aż o tym zapomniała. A w międzyczasie, kładąc na szafę inne rzeczy, te, zepchnęły DUSTERA w otchłań zapomnienia...
Aż do wczoraj 8-)

zaskoczenie.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 169,88 KB

 
     
Cytrynola


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: TCe 130
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 134
Wysłany: 2021-08-08, 21:56   

A pewnie dlatego, że "As seen on TV" :)
_________________
Witam wszystkich, muszę się przyznać, że DD jest żony, a ja tylko czasem z niej korzystam ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14