Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestaw głośników Głośniki FOCAL Music Live Czy ktoś zamawiał
Autor Wiadomość
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2017-03-21, 14:50   Zestaw głośników Głośniki FOCAL Music Live Czy ktoś zamawiał

Witam w mojej Daci gra zadowalająco ale znalazłem w katalogu informację o możliwości rozbudowania do focala.
Cena za zestaw 1000 zł
Rozumiem że w tej cenie nie podłączają to pod żaden wzmacniacz? Jeżeli tak jest to nie ma sensu sobie tym głowy zaprzątać.

W serwisie nie potrafią mi odpowiedź na pytanie ale raczej nie ma wzmacniacza po drodze, trochę bida.

ps; jest temat o tym sprzed lat ale nie ma odpowiedzi na zadane pytanie.
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2017-03-21, 21:11   

Należało podłączyć się pod istniejący temat.Jak dla mnie wszystko jest tam opisane.Faktycznie były dwa rodzaje zestawów.Cena przesadzona,choć z subem (jeśli nie jesteś audiofilem-maniakiem)nawet bez wygłuszeń daje radę.Podstawowy zestaw czterech głośników to nieporozumienie.W tygodniu będę na serwisie to z ciekawości się zorientuję.
 
     
przemekadv

Marka: Renault
Model: Megane
Rocznik: Prze
Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 25
Skąd: Glowice
Wysłany: 2017-03-22, 15:06   

Według Renault podłączają bezpośrednio pod radio, co moim zdaniem mija się z celem wydania tysiąca złotych, gdyby dawali wzmacniacz to co innego.

Co do fabrycznego nagłośnienia to chyba mamy jakieś inne, u mnie gra dobrze, nawet bardzo, głęboki bas, aż za dużo go. Ale przy pod-głoszeniu na maxa zestaw nie wyrabia po prostu radiu brakuje mocy.

Nawet jeden znajomy audiofill bardzo był zaskoczony jakościom oryginalnego dźwięku. Oczywiście nie jest to piorunująca jakość ale w swoim życiu trochę audio zestawów zmontowałem a ten oryginalny mogę ocenić na 4. W skali szkolnej.

A chciałbym czegoś więcej, tylko media Nav nie ma wyjścia pod wzmacniacz ponoć trzeba się gdzieś w lutować co mnie zniechęciło z racji gwarancji.
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2017-03-23, 04:46   

Miałem na myśli zestaw z listy akcesoriów.Fabryczne faktycznie dobrze grają.Wzmacniacz podpinasz pod inst.głośników,a zasilanie idzie osobno.Tylko nie zagra dobrze wzmacniacz"starego"typu do starszych odbiorników(tak mówił znajomy zajmujący się car audio).W drugim aucie gdzie jest canbus musiałem montować nowszy,ten stary nie chodził.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10