Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Duster do oceny
Autor Wiadomość
Latawiec

Marka: VW
Model: Passat
Dołączył: 06 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2017-08-06, 17:32   Duster do oceny

Witam,

Jestem tu nowy dlatego też kłaniam się w pas i pozdrawiam wszystkich :->

Polubiłem Dustera (trudno to wytłumaczyć) i planuję się do niego wprowadzić z obecnego auta.

Póki co czytam, szukam, analizuję ale mam spory mętlik w głowie co wybrać. Tzn. jaką wersję wyposażenia i jaki silnik. Ale mniejsza z tym....

Napisałem bo w mojej okolicy znalazłem coś takiego LINK i zastanawiam się czy warto. Możecie coś podpowiedzieć na podstawie opisu i zdjęć?

Dzięki za wszelkie rady.
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2017-08-07, 07:33   

Powiem tak.Dobrze przygotowany do sprzedaży,pytanie czy sprzedaje właściciel czy handlarz na umowę z podpisem właściciela.Pytaj czy rozrząd wymieniony i chyba opony już na wykończeniu.Cenowo warto rozważyć dołożenie kasy do kupna nowego.Jak coś to zapraszam na priv.Mam zaprzyjaźnione SKP więc sprawdzić dokładnie można.
 
     
Latawiec

Marka: VW
Model: Passat
Dołączył: 06 Sie 2017
Posty: 2
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2017-08-12, 08:31   

Olo czytałeś opis pojazdu? :-D


Opis pojazdu
Jestem właścicielem od nowości auto kupione w Polskim Salonie bezwypadkowe, zadbane wewnątrz i zewnątrz nie było palone w aucie, niskie spalanie 5l/100km rozrząd wymieniony przy 132tys, pełna dokumentacja, 2 klucze, napęd 4x4 możliwe przełączenie 2x4 po wymianie oleju i wszystkich filtrów więcej informacji udzielę telefonicznie.


Fakt faktem auto już pewnie swoje przeszło i cena nie zachęta do zakupy auta z takim przebiegiem :-/ Ryzyko, że niektóre podzespoły zaczną w niedługim czasie się kończyć spore...
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2017-08-12, 18:37   

Opis czytałem,ale za długo w temacie jestem żeby wierzyć ślepo w to co ktoś piszę.Dlatego pisałem o moich wątpliwościach żeby ktoś na darmo kasy na przejazdy nie wydał.Oczywiście jest multum ofert uczciwych,nawet od handlarzy.Tak czy siak powodzenia i cierpliwości życzę.A może Dustera demo od dealera szukaj,zawsze to parę tysi mniej?
 
     
piku

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: TCe 130
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 933
Skąd: Prawiedniki
Wysłany: 2017-08-14, 09:55   Re: Duster do oceny

Latawiec napisał/a:
Możecie coś podpowiedzieć na podstawie opisu i zdjęć?.


Zapytaj o to, czy właściciel zmieniał coś w aucie. W Dusterach włączanie ogrzewania tylnej szyby ma formę okrągłego guziczka, jak klimy i znajduje się w analogicznym miejscu po drugiej stronie pokrętła szybkości nawiewu, a tym aucie jest pod takim samym guzikiem jak otwieranie szyb, czy zamykanie auta. Nie widzę też zdjęcia z napisem 4WD. Czy nalepki po prostu nie widać, bo zdjęcie jest tak zrobione, czy może właściciel zdarł nalepkę, czy też coś innego spowodowało, że jej nie ma na tylnej klapie w odpowiednim miejscu (bo wewnątrz jest pokrętło do włączania 4x4)? Nie ma zdjęcia, które by pokazało, czy tylna kanapa jest dzielona. Wnętrze komory silnika wygląda na dokładnie wymyte, przygotowane do sprzedaży - ja w swoim aucie nigdy nie myłem komory silnika, bo nie widzę potrzeby.
Właściciel za późno o 12 tys. km wymienił rozrząd, ale tego nie ukrywa (należało to zrobić po 120 tys. km).
_________________
Piotrek
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2017-08-15, 10:58   Re: Duster do oceny

piku napisał/a:

W Dusterach włączanie ogrzewania tylnej szyby ma formę okrągłego guziczka, jak klimy i znajduje się w analogicznym miejscu po drugiej stronie pokrętła szybkości nawiewu, a tym aucie jest pod takim samym guzikiem jak otwieranie szyb, czy zamykanie auta.


W tym autku nie ma się co doczepić do włącznika ogrzewania tylnej szyby. W DD 2010-2011 taki włącznik występował.
Od 2012 włącznik jest w panelu wentylacji.

Wszystko z tym ok.
 
     
Witek1952

Marka: Duster
Model: Ambiance
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Ambiance
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Wiek: 71
Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 216
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2017-08-15, 17:57   

Witam serdecznie. Cena zachęcająca nie jest. W tym modelu warto przy tym przebiegu wymienić panewki. Radzę też zainteresować się dwumasą bo koszt wymiany jest spory.
Tu masz o panewkach:http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/wymiana-panewek-niewielki-koszt-spokoj-na-100-tys-km/g09f9d

Nie rozważałeś zakupu benzynowej wersji z LPG? Pozdrawiam.
_________________
Witek
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11