Dacia Duster Klub Polska Strona Główna Dacia Duster Klub Polska
Klub miłośników Dacii Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Duster do oceny
Autor Wiadomość
Latawiec

Marka: VW
Model: Passat
Wysłany: 2017-08-06, 17:32   Duster do oceny

Witam,

Jestem tu nowy dlatego też kłaniam się w pas i pozdrawiam wszystkich :->

Polubiłem Dustera (trudno to wytłumaczyć) i planuję się do niego wprowadzić z obecnego auta.

Póki co czytam, szukam, analizuję ale mam spory mętlik w głowie co wybrać. Tzn. jaką wersję wyposażenia i jaki silnik. Ale mniejsza z tym....

Napisałem bo w mojej okolicy znalazłem coś takiego LINK i zastanawiam się czy warto. Możecie coś podpowiedzieć na podstawie opisu i zdjęć?

Dzięki za wszelkie rady.

olo 
olo

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Wysłany: 2017-08-07, 07:33   

Powiem tak.Dobrze przygotowany do sprzedaży,pytanie czy sprzedaje właściciel czy handlarz na umowę z podpisem właściciela.Pytaj czy rozrząd wymieniony i chyba opony już na wykończeniu.Cenowo warto rozważyć dołożenie kasy do kupna nowego.Jak coś to zapraszam na priv.Mam zaprzyjaźnione SKP więc sprawdzić dokładnie można.

Latawiec

Marka: VW
Model: Passat
Wysłany: 2017-08-12, 08:31   

Olo czytałeś opis pojazdu? :-D

Opis pojazdu
Jestem właścicielem od nowości auto kupione w Polskim Salonie bezwypadkowe, zadbane wewnątrz i zewnątrz nie było palone w aucie, niskie spalanie 5l/100km rozrząd wymieniony przy 132tys, pełna dokumentacja, 2 klucze, napęd 4x4 możliwe przełączenie 2x4 po wymianie oleju i wszystkich filtrów więcej informacji udzielę telefonicznie.

Fakt faktem auto już pewnie swoje przeszło i cena nie zachęta do zakupy auta z takim przebiegiem :-/ Ryzyko, że niektóre podzespoły zaczną w niedługim czasie się kończyć spore...

olo 
olo

Silnik: 1.6 16V
Wysłany: 2017-08-12, 18:37   

Opis czytałem,ale za długo w temacie jestem żeby wierzyć ślepo w to co ktoś piszę.Dlatego pisałem o moich wątpliwościach żeby ktoś na darmo kasy na przejazdy nie wydał.Oczywiście jest multum ofert uczciwych,nawet od handlarzy.Tak czy siak powodzenia i cierpliwości życzę.A może Dustera demo od dealera szukaj,zawsze to parę tysi mniej?

piku 

Silnik: 1.5 dCi 110KM
Napęd: 4x4
Rocznik: 2012
Wysłany: 2017-08-14, 09:55   Re: Duster do oceny

Latawiec napisał/a:
Możecie coś podpowiedzieć na podstawie opisu i zdjęć?.

Zapytaj o to, czy właściciel zmieniał coś w aucie. W Dusterach włączanie ogrzewania tylnej szyby ma formę okrągłego guziczka, jak klimy i znajduje się w analogicznym miejscu po drugiej stronie pokrętła szybkości nawiewu, a tym aucie jest pod takim samym guzikiem jak otwieranie szyb, czy zamykanie auta. Nie widzę też zdjęcia z napisem 4WD. Czy nalepki po prostu nie widać, bo zdjęcie jest tak zrobione, czy może właściciel zdarł nalepkę, czy też coś innego spowodowało, że jej nie ma na tylnej klapie w odpowiednim miejscu (bo wewnątrz jest pokrętło do włączania 4x4)? Nie ma zdjęcia, które by pokazało, czy tylna kanapa jest dzielona. Wnętrze komory silnika wygląda na dokładnie wymyte, przygotowane do sprzedaży - ja w swoim aucie nigdy nie myłem komory silnika, bo nie widzę potrzeby.
Właściciel za późno o 12 tys. km wymienił rozrząd, ale tego nie ukrywa (należało to zrobić po 120 tys. km).

Dominus 

Wersja: Delsey
Rocznik: 2012
Wysłany: 2017-08-15, 10:58   Re: Duster do oceny

piku napisał/a:

W Dusterach włączanie ogrzewania tylnej szyby ma formę okrągłego guziczka, jak klimy i znajduje się w analogicznym miejscu po drugiej stronie pokrętła szybkości nawiewu, a tym aucie jest pod takim samym guzikiem jak otwieranie szyb, czy zamykanie auta.

W tym autku nie ma się co doczepić do włącznika ogrzewania tylnej szyby. W DD 2010-2011 taki włącznik występował.
Od 2012 włącznik jest w panelu wentylacji.

Wszystko z tym ok.

Witek1952 

Marka: Duster
Model: Ambiance
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Ambiance
Wysłany: 2017-08-15, 17:57   

Witam serdecznie. Cena zachęcająca nie jest. W tym modelu warto przy tym przebiegu wymienić panewki. Radzę też zainteresować się dwumasą bo koszt wymiany jest spory.
Tu masz o panewkach:http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/wymiana-panewek-niewielki-koszt-spokoj-na-100-tys-km/g09f9d

Nie rozważałeś zakupu benzynowej wersji z LPG? Pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu