Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dacia Ambasador
Autor Wiadomość
sobol1976

Marka: Dacia
Model: Sandero 3 Stepway
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Comfort
Rocznik: 2021
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-03-09, 18:11   

A ja chętnie przekażę jeden z 2 ostatnich voucherów na akcesoria o wart. 800 PLN.
Chętnych i zdecydowanych na zakup Dacii z salonu najlepiej w Poznaniu lub w okolicach (WLKP) serdecznie zapraszam do kontaktu. Mój e-mail: sobol1976@poczta.fm
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-10, 19:05   

Co z tych voucherów jak w salonie nie chcą o tym słyszeć. Dali mi z wielką łaską upust 1200 zł na wersji Presige i na tym koniec. Nawet dywaników nie chcą dołożyć. Jak potem zapytałem o ten voucher , to powiedział , że nie ma opcji, albo upust albo voucher.
 
     
sobol1976

Marka: Dacia
Model: Sandero 3 Stepway
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Comfort
Rocznik: 2021
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-03-11, 17:21   

jammo napisał/a:
to powiedział , że nie ma opcji, albo upust albo voucher.

Z powodzeniem voucher na akcesoria (a wcześniej w 2017 na Umowę Serwisową) zrealizowało wielu użytkowników - wystarczy sprawdzić na Forum Dacia. Po prostu trafiłeś na kombinatorów i oszustów u dealera. Dla wyjaśnienia: dealer nic nie płaci za te akcesoria więc nic też nie traci. Akcesoria otrzymujesz od Renault Polska. Jeśli jakiś dealer coś takiego ci powiedział to pisz skargę do Renault - dealer złamał regulamin promocji.
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-11, 20:55   

Witam
Ma ktoś może voucher z Łodzi lub okolic do oddania
 
     
sobol1976

Marka: Dacia
Model: Sandero 3 Stepway
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Comfort
Rocznik: 2021
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-03-12, 09:56   

Mariusz napisał/a:
Witam
Ma ktoś może voucher z Łodzi lub okolic do oddania


Poszła wiadomość prywatna :)
 
     
Paul82
Paul82


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 7
Skąd: WLKP
Wysłany: 2018-03-15, 12:27   

Też mam voucher. Poznań lub okolice, ważny do końca 2018.

A tu jest regulamin:
https://www.dacia.pl/regulamin-promocji.html
W skrócie: Ty zyskujesz: 4 lata gwarancji (lub do 60 tys. km) za 99 zł oraz pakiet EASY SERVICE a ja 8 stówek brutto na akcesoria w tym samym salonie.

Osoba zdecydowana na skorzystanie z mojego vouchera proszona jest o wysłanie prywatnej wiadomości wraz z podaniem e-maila - podeślę pdf do wydrukowania.
_________________
Paweł
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-15, 13:00   

Wszystko wygląda pięknie i ładnie w teorii. Ale jak pokażesz voucher podczas konsultacji ceny szczególnie nowego Dustera, to automatycznie nie dostaniesz żadnego rabatu lub w najlepszym przypadku będzie on pomniejszony o tą kwotę. Sam o tym myślałem , ale konsultant rozwiał moje zapędy , a że dostałem dobry upust to przestałem o tym myśleć..
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2018-03-15, 13:56   Do Paul82

Od 1 stycznia zasada vouchera jest taka, że nie ma już w jego zakresie serwisu ani ubezpieczenia, tylko akcesoria za 800 zł do zamówionego modelu w dowolnym ASO, natomiast polecający otrzymuje akcesoria na 800 zł tylko w tym ASO, gdzie kupiono auto.

Dodatkowo dochodzi stres z realizacją voucherów, bo reakcja ASO/infolinii/centrali Renault przypomina niemal strajk włoski połączony z francuską finezją i rumuńsko-cygańskim cwaniactwem oraz nieustającą partią ping-ponga pomiędzy zainteresowanymi stronami. Łapy czasami opadają z bezsilności... Ale walczyć trzeba.
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-15, 19:31   

Nie bardzo rozumiem, czyli jak ja np. kupie auto w Krakowie, to voucher mogę zrealizować gdzie indziej? Myślałem , że tylko tam gdzie sobie kupię auto i ten od kogo dostałem voucher może tylko odebrać akcesoria właśnie tam gdzie kupiłem auto?
Czy voucher trzeba dać konsultantowi przy sporządzaniu umowy kupna auta czy można to też zrealizować po wybraniu samochodu, jak to właściwie jest?
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2018-03-15, 20:17   Re:

Ten, kto kupuje nowe auto z czyjegoś polecenia, czyli np. Ty z mojego, możesz zamówić i pobrać akcesoria w całej Polsce (oczywiście najprościej tam, gdzie nabywałeś auto, bo od razu zamontują Ci to, co zamówiłeś - oczywiście za kaskę, bo voucher jest tylko na akcesoria, a nie na serwis).

Ja z kolei - jako polecający - muszę zamówić i odebrać swoje klamoty za 800 zł tylko tam, gdzie Ty nabyłeś auto, dlatego większość oferujących vouchery zaznacza, skąd jest, by nie śmigać np. z Gdańska do Rzeszowa.

Co do korzyści z vouchera, to pewnie jest tak, że jedną ręką coś dają, a drugą zabierają, czyli jeśli przy zakupie wspomnisz im na wstępie o voucherze, to możesz pożegnać jakieś znaczące upusty, ale nie chcę generalizować. Może lepiej najpierw ponegocjować cenę zakupu, a na końcu "wystrzelić z vouchera".

Zresztą uważam, że cała ta akcja to - poza promowaniem sprzedaży marki - pewna forma czyszczenia magazynów, bo np. w katalogu akcesoriów są pierdołki z początku produkcji Dustera (radioodtwarzacze, zestawy bluetooth i wiele innych, które ostatnio są montowane seryjnie jeśli nie w wersji Open, to na pewno w Laureacie i wyższych). Kiedy szukałem czegokolwiek sensownego do mojego Laureata z Lookiem z 2017 r., to załamałem się kompletnie, bo naprawdę nie było z czego wybrać. Skończyłem na komplecie alusów do zimówek - co próbuję sfinalizować z centralą i ASO.
Podsumowując: realizuję trzeci - i ostatni - voucher, ale teraz bardziej dla udowodnienia, że się da wydębić coś od firmy niż z rzeczywistej pilnej potrzeby posiadania jakiegoś odlotowego gadżetu (orurowanie mnie nie nie kręci, a bagażnik dachowy jest mi zbędny). Zresztą jak już pisałem wcześniej: ceny z katalogu są zawyżone o co najmniej 30% względem cen rynkowych. Za nowe alusy do zimówek 1600 zł na pewno bym nie dał, ale skoro mogę je dostać w ramach vouchera, to dlaczego nie skorzystać?

Zresztą każdy ma pewnie swoją wizję tej promocji, więc potraktuj mój wpis jako kolejny głos w tej sprawie. Jeśli coś się sprawdzi, to ok, a jeśli nie - chętnie poznam inne opinie.
Pozdrawiam!
 
     
Paul82
Paul82


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 7
Skąd: WLKP
Wysłany: 2018-03-16, 08:41   

JS napisał/a:
Od 1 stycznia zasada vouchera jest taka, że nie ma już w jego zakresie serwisu ani ubezpieczenia, tylko akcesoria za 800 zł do zamówionego modelu w dowolnym ASO, natomiast polecający otrzymuje akcesoria na 800 zł tylko w tym ASO, gdzie kupiono auto.


:?: przecież regulamin nadal jest ten sam, nic co napisałem u góry nie wyssałem z palca. Ich obowiązek się go trzymać. Ceny za pakiet Easy Service w Poznaniu zaśpiewali: 1599 na 4 lata lub 60 tys. lub 5 lat lub 80 tys 2099 - końcówka roku 2017 . Wg. regulaminu promocji 4 lata lub 60 tys. jest za 99 zł.

JS napisał/a:
Dodatkowo dochodzi stres z realizacją voucherów, bo reakcja ASO/infolinii/centrali Renault przypomina niemal strajk włoski połączony z francuską finezją i rumuńsko-cygańskim cwaniactwem oraz nieustającą partią ping-ponga pomiędzy zainteresowanymi stronami. Łapy czasami opadają z bezsilności... Ale walczyć trzeba.


Słusznie, walczyć trzeba, tym bardziej że użytkowników Dacii wciąż przybywa i muszą się z nami zacząć liczyć. Miałeś z nimi przeboje, ale realizujesz voucher ostatni - trzeci raz, więc żywię nadzieję, że warto i na pewno jeszcze wielu się uda. W Poznaniu nic nie chcą zejść z ceny (mówię o swoim przypadku - dorzucili kilka małych gadżetów, co też miłe) i gdybym wtedy miał voucher to pocisnąłbym jeszcze chytrusków.
_________________
Paweł
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2018-03-16, 09:41   

Nie znam aktualnie tematu Easy Service w ramach vouchera i jego realizacji w salonach przy zakupie nowego auta, ale od 1 stycznia 2018 wszedł nowy regulamin (https://www.dacia.pl/moje-konto/regulamin-promocji.html), gdzie nie wspomina się w ogóle o pakiecie ubezpieczenia, tylko o akcesoriach.
W internecie wyskakuje najczęściej poprzedni regulamin, ale aktualny jest ten z linku powyżej.
Może salony mają jakieś szersze możliwości i oferty, ale z regulaminu to wprost nie wynika.
Udanych negocjacji w ASO!
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-16, 11:38   

Jeszcze jedno, czy voucher można realizować tylko podczas zakupu nowego auta, czyli konkretnie tam gdzie następuje podpisywanie umowy , czy np. auto kupię w Krakowie w jednym salonie a voucher dam do realizacji w drugim i czy po odbiorze auta np. do miesiąca czasu jest to możliwe czy w ogóle nie ma takiej opcji.
 
     
sobol1976

Marka: Dacia
Model: Sandero 3 Stepway
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Comfort
Rocznik: 2021
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 8
Wysłany: 2018-03-16, 11:42   

Paul82 napisał/a:
przecież regulamin nadal jest ten sam, nic co napisałem u góry nie wyssałem z palca. Ich obowiązek się go trzymać.


Pod napisem "Nota Prawna" na Voucherze jest napisane wyraźnie do czego uprawnia, jeśli na twoim jest napisane, że do Easy Service to masz nieważny (zeszłoroczny).

Na moim jest wyszczególnione, że obie strony otrzymują wybrane akcesoria za 800 PLN.

Dla zainteresowanych: mam jeszcze tylko jeden do wydania w Poznaniu i okolicach.
 
     
Paul82
Paul82


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 7
Skąd: WLKP
Wysłany: 2018-03-17, 07:29   

Rzeczywiście macie Panowie rację :oops: . Przepraszam za zamieszanie. Na moim voucherze też jest po 800 zł dla kupującego auto i polecającego.

Salon w Poznaniu lub okolicach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10