Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Duster 2018
Autor Wiadomość
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-02-16, 17:55   

ciekawe czy szło by wywalczyć np. hak holowniczy w gratisie :-)
 
     
mroczny-kosiarz


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2016
Wiek: 56
Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 116
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-20, 22:19   

Ciekawa prezentacja nowego Dustera:
http://www.auto-swiat.pl/...wadzenie/x88jq8
_________________
Pozdrawiam -
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-10, 19:58   

Witam
Dzisaj byłem obejrzeć nowego dusterka i czas oczekiwania wrzesień/październik dla wersji 1,2 z przednim napedem w wersji prestige .Rabat na dniach otwartych jest 1500 zł plus dywaniki. Jak u Was z terminami odbioru bo nie ukrywam ze auto mi się podoba ale ten czas oczekiwania zniechęca
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-10, 20:09   

Gdzie byłeś oglądać? Ja robiłem wycenę wersji Prestige ale z 1.6 SCe + dodatki czyli klima auto , koło, grzane fotele.Wszystko wyszło 61.200 zł więc spuścił 1200 zł ale dywaników już nie chciał dać za żadne skarby, więc słabo. Muszę popytać dalej od domu.
Co do czasu to szukaj na allegro , tam ogłaszają się salony , i w niektórych są auta od reki nawet chyba w Warszawie jest taki.
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-10, 21:37   

W Łodzi w Jaszpolu. Na allegro jest firma z W-wy niby auto od ręki w tej wersji plus klima automatyczna za 68000 zł
 
     
andrzejd

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.2 TCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-03-13, 20:00   

Witam Forumowiczów
Zamówiłem Dustera Prestige 2.02.2018 z dostawą do 20.04.2018. Czytając posty widzę, że terminy się bardzo wydłużają. Mój dealer kilka dni temu stwierdził, że zamówiony Duster widnieje w systemie jako oczekujący na numer produkcyjny. Stwierdził, że szanse na dostawę w oznaczonym w umowie terminie są nikłe. Czy ktoś może ma jakieś przecieki na temat opóźnień?
Pozdrawiam Andrzej
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-13, 21:08   

Dzisaj rozmawiałem z handlowcem i podobno w samej Łodzi podpisali przez tydzień 100 umow na DD także czas oczekiwania się przeciąga niedługo to same DD będą jezdzic po ulicach :mrgreen:
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-14, 20:11   

My z żoną podpisaliśmy dzisiaj umowę na Dusterka z terminem realizacji na lipiec :-) . W pierwszym salonie w którym byliśmy, terminy były podobno na wrzesień.
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-15, 20:38   

Jakie kolory zamawiacie do DD
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2018-03-16, 05:12   

Kolor Atacama Orange.Ja nie mogłem czekać do dni otwartych,kosztów potrzebuję ;-) Termin odbioru dalej majowy.
 
     
andrzejd

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.2 TCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-03-16, 07:51   

Brązowy Vison.
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-16, 19:57   

Te terminy odbioru to załamka .Mi powiedzieli ze około września/ października znając zycie to październik a w grudniu zaczynają się wyprzedaże mysle ze dużo ludzi rezygnuje z tego auta. Znajomi zamawiali kia ceed i czekaja ok. 2 miesięcy plus dostali rabat 4% plus dodatki, a w dacii ciężko cos wynegocjować.W sumie auto ciekawe ale podejście do klienta ciezkie
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-17, 14:27   

To zalezy od dealera, ja w Krakowie mialem ofert terminu na lipiec , natomiast w Katowicach jest mozliwosc juz na maj, ale to chyba zalezy od wersji wyposazenia i silnika.
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-17, 15:08   

Dzisaj miałem mieć jazde probna w Łodzi w Jaszpolu na Brukowej dusterem 1,2 ale okazało się ze jest popsuty i zaproponowano mi jazde 1,6.Wrazenia zawieszenie ok, w miare cicho, przyspieszenie słabe .Podejscie do klienta bardzo słabe brak negocjacji ceny (chyba już im nie zależy na sprzedaży ).
Najlepsze na koniec wstrzymali zapisy na 1,2 podobno od wrzesnia ma być nowy silnik 1,3 (chyba chodzi o filtr czastek stałych w nowych benzynach od września)także na te chwile koncze temat z dusterem chociaż auto mi się podoba
 
     
Mariusz

Marka: honda
Model: civic
Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 21
Wysłany: 2018-03-17, 15:54   

A to co znalazłem o nowym silniku
- "Silnik ten spotkamy w samochodach zapewne co najmniej 5 marek: Renault, Dacia, Nissan, Mitsubishi i Mercedes-Benz. Zresztą w tej ostatniej już się pojawił: jest dostępny w najnowszej klasie A. W gamie Renault debiutuje na początek w Scenicu. Plany są ogromne: ten silnik ma napędzać samochody oferowane na wszystkich rynkach oprócz północnoamerykańskiego. Wytwarzać go będzie aż pięć fabryk, w tym trzy w Europie i dwie w Chinach, a roczny wolumen produkcji ma sięgnąć miliona sztuk. Jest więc spora szansa, że w swoim kolejnym samochodzie będziesz mieć pod maską właśnie 1.3 TCe.
Renault idzie trochę pod prąd ogólnym tendencjom, bo 1.3 TCe to następca 1.2 TCe, a więc pojemność wzrosła zamiast zmaleć. To kolejny przykład na to, że po kilku latach intensywnego downsizingu znów mamy „upsizing”. Powodem takiego trendu są nowe normy pomiarowe zużycia paliwa. Bardzo małe silniki o koszmarnym wysileniu po prostu przestają mieć sens w przypadku pomiaru spalania w rzeczywistości, a nie w warunkach laboratoryjnych.
Nowy silnik 1.3 TCe będzie dostępny w trzech wersjach mocy: 115, 140 i 160 KM. Dwie mocniejsze będą mogły łączyć się z dwusprzęgłową skrzynią EDC o 7 przełożeniach. Choć producenci wracają ostatnio do pasków rozrządu, w 1.3 TCe wałki nadal napędzać będzie łańcuch. W konstrukcji zmieniło się jednak bardzo wiele: nowa głowica, nowe 6-otworkowe wtryskiwacze o ciśnieniu roboczym 250 barów (jak na silnik benzynowy to bardzo dużo) i elektronicznie sterowany zawór wastegate w turbosprężarce to tylko kilka nowości. Przy okazji jest to silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem paliwa typu common rail: wtryskiwacze korzystają z ciśnienia wytworzonego we wspólnej szynie paliwowej, jak w typowym nowoczesnym dieslu. Zużycie paliwa podano na razie tylko dla Scenica i ma wynosić ok. 5,6 l/100 km w cyklu mieszanym według procedury NEDC. Czekamy na wyniki spalania w realnych warunkach drogowych i oczywiście na możliwość przetestowania aut z nowymi silnikami.
Zdaniem producenta, 300 000 km to minimum jakie pokona auto z tym silnikiem bez konieczności poważnych napraw."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10