Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawy komentarz o Dusterze pod filmem na Youtube
Autor Wiadomość
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2019-01-11, 18:28   Opinie o Dusterze

Z tym, że się "przepłaca" za każdy nowy wózek, każdy się zgodzi, tym bardziej ktoś zazdroszczący wszystkim wszystkiego, ale naprawdę nie o to tu chodzi. Przepłacanie dotyczy i Dacii, i aut innych marek.
Leśniczy ma rację: liczy się proporcja jakości i ceny oraz zgoda na pewne ograniczenia jakościowo-markowe (ten nieszczęsny znaczek na masce - to oczywiście żart!).
Kiedy zobaczyliśmy z moją rodziną Dustera po lifcie z 2014 r., wszystkim zaśmiały się dzioby, że fajny i byłoby dobrze go mieć. Poczekałem trochę i mam wersję z końca 2017, przejściówkę tuż sprzed nowego modelu - chociaż wiedziałem, że niebawem wejdzie ta najnowsza wersja. Tylko że na początku nie było wersji z gazem. Jak pisałem w którymś z niedawnych postów: może uda się wskoczyć za jakiś czas w tę nowszą, a może za rok-dwa będzie znowu jakiś lifting. Na razie przejechałem swoją strzałą 30.000, więc auto ledwie rozgrzane.
W ogóle to chodzi o ogólne zadowolenie z życia i tego, co się ma - bez szczególnego oglądania się na fury i życiowe wybory innych.
 
     
Viktor


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 65
Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 170
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-26, 18:06   

Nie chcę tworzyć niepotrzebnie nowego tematu, który potem i tak gdzieś wpadnie w zakamarki forum...

Ten temat zawiera w pewnym sensie 'reklamę' auta. Zauważyłem pewną ciekawostkę w TV. Jest takie pojęcie 'reklamy podprogowej'. Wygląda to na ogół tak, że w jej treści na moment 'migają' inne rzeczy, które mamy wyłapać podświadomie... czy jakoś tak...

Nie jestem oglądaczem telewizyjnych reklam, ale czasami mimo woli coś się zobaczy. I tak raz po takiej jednej, 'olśniło mnie', że widziałem Dustera, choć nie o niego chodziło w reklamie. W innym czasie, za drugim razem, już zapamiętałem temat reklamy. Zachęcają w niej do korzystania z jednej z kart płatniczych. A w jedenastej sekundzie, (sprawdziłem na YT), szybko przemyka Duster. Nie widać go całego, ale mnie on tam cieszy. I tak się zastanawiam, czy ktoś z ekipy 'montarzystów' filmiku, wstawił nasze autko przypadkiem, czy może celowo... bo je lubi. :mrgreen:

reklama.JPG
Plik ściągnięto 32 raz(y) 13,96 KB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12