Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tydzień po terminie
Autor Wiadomość
timez

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Wiek: 30
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-04-25, 09:47   Tydzień po terminie

Witam, przewidywany termin auta do odbioru miałem mieć 19.04.2019. Rozumiem, święta itp. Dziś jest 25.04.2019, a dokumenty dalej nie są wysłane z Warszawy do salonu. Auto stoi i czeka na odbiór. Nie wiem za bardzo co robić, dzwonię i pytam dlaczego tak się dzieje. Człowiek, który sprzedawał mi auto, zapewnia że to siły wyższe i że kierownik wydzwania do Warszawy i nie wiedzą dlaczego jeszcze nie zostały wysłane dokumenty homolgacji, akcyzy, karty pojazdu.
Czy ktoś miał taki problem? Co zrobić w takim przypadku? Auto już zamówione było w marcu.. odbiór na 19.04.2019. Obiecują mi codziennie, że będą dokumenty wysłane i na drugi dzień kurier będzie z dokumentami w salonie. I dalej nic...
 
     
Logier

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: ---
Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 6
Wysłany: 2019-04-25, 10:17   

Powitać, przykro słyszeć, że "firma" tak sobie pogrywa z wydaniem auta. Jeśli to nie tajemnica napisz proszę o jaki salon chodzi (miasto) - sam czekam na odbiór na koniec maja i nie powiem, że odliczam dni... :)
 
     
timez

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Wiek: 30
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-04-25, 10:31   

Kraków. Oni mi na miejscu zapewniają, że od nich to nie zależy. Siły wyższe, że czekają ciągle na dokumenty z Warszawy.
 
     
tommylee1

Marka: Dacia
Model: Duster 1.6 SCE LPG
Wersja: Comfort
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 130
Wysłany: 2019-04-25, 13:06   

Przeczytaj warunki umowy. Prawdopodobnie w punkcie 5 jest opis Twoich praw. Nie ma tam za dużo ale jako kupujący masz prawo wnieść o tzw Ostateczny Termin Wydania.
Na Twoim miejscu bym nie czekał tylko złożył pismo i określił w nim do kiedy dajesz im czas.
Po tym terminie, gdyby się nie wywiązali, po 10 dniach odstępujesz od umowy.
Jak przypuszczam wpłaciłeś jakaś kasę. Myślę, że to ich pobudzi do działania jak będą mieli wizje oddania kasy (x2) i zostania z autem.
W takich sytuacja trzeba być zdecydowanym. Nikt nie martwi się o Ciebie.
 
     
timez

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Wiek: 30
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-04-26, 07:41   

Dostałem wczoraj telefon, że dokumenty zostały wysłane i dziś mają być w salonie do 12. No nic, czekam na telefon gdy będą dokumenty.
 
     
timez

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Wiek: 30
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-04-27, 17:13   

Auto udało się odebrać. Piękne, montaż części dostałem za darmo za czekanie. Auto jest przepiękne i mega mega naprawdę warte kupienia.
 
     
MisiekT


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Ambiance
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 51
Skąd: Budy Mszczonowskie
Wysłany: 2019-04-30, 13:31   

Ja miałem inną sytuację z DD.

Dostałem cynk, że już auto jest podjechałem i "macałem" moją furę. Dostałem wszelkie dokumenty do załatwienia spraw z rejestracją. Załatwiłem te sprawy i dostałem blachy. Przyjeżdżam, a osoba zastępująca Pana, który prowadził moją sprawę próbowała mi wmówić, że mojego auta jeszcze nie ma. Miałem nr do "głównoprowadzącego" i wywarł presję na osobie zastępującej. Ocazywiście zastępca próbował mi jeszcze wmówić, że moje auto będzie gotowe dopiero na poniedziałek, ale powiedziałem, że nie tak się umawiałem i miałem sprawę załatwioną. Trochę to trwało, ale w tym samym dniu zabrałem furę. Różne są chwyty dealer'ów.
_________________
MisiekT
wersja silnika: K4M 646
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11