Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opony Dębica - opinie
Autor Wiadomość
onar
[Usunięty]

Wysłany: 2019-08-02, 07:30   Opony Dębica - opinie

Czy ktoś miał może do czynienia z oponami Dębica? Pytam w kontekście przede wszystkich letnich opon. Czy warto w to wchodzić? Jak się trzymają drogi? Czy przy dużych prędkościach są głośne? No i czy np nie lepiej dołożyć trochę kasy, aby kupić coś lepszego?
 
     
pet44

Marka: Skoda Duster
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Delsey
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 50
Wysłany: 2019-08-02, 10:48   

Opony Dębica, to naprawdę solidny sprzęt - w swojej kategorii cenowej prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.
Koszt - cóż, uchodzą za budżetowe. Moim zdaniem, lepsze opony Dębica od jakiś niepewnych opon używanych czy nawet nalewek. Po prostu, są rzeczy na których lepiej nie oszczędzać.
Taka prawda, i do nich należą właśnie opony.

Wiele osób decyduje się na opony całoroczne - nie wiem czy to jest dobry kierunek. Tutaj http://natrasiekorzysci.p...-kazde-warunki/ proponuje jeszcze sprawdzić co i jak.
Ostatnio zmieniony przez pet44 2019-08-14, 06:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sajmon117

Marka: Dacia
Model: DUSTER 2 LPG
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 415
Skąd: pow,wejherowski

Wysłany: 2019-08-04, 15:58   

Dębica lepsza niż inny nieznany producent
A reszta droższa
 
     
LESNICZYy


Marka: DACIA
Model: DUSTER K4M STAG Q-BOX
Silnik: 1.6 16V
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 700
Skąd: SZO
Wysłany: 2019-08-04, 19:04   

Dębice używam już w kolejnym samochodzie . Stosunek cena / jakość wypada bardzo dobrze . I tak najważniejszy jest olej pod czachą :mrgreen:
 
     
grzmak

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Wiek: 51
Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 21
Skąd: Krosno
Wysłany: 2019-08-06, 08:48   

O Dębicy mam bardzo złe zdanie. Nie chodzi o bieżnik ani o właściwości jezdne ale o konstrukcje. Używałem je w kilku samochodach, swoich i Rodziców. Problem jest ze sztywnością - jakością oplotu. Te opony po kilku sezonach po prostu się odkształcają. Nie można tego dziadostwa wyważyć. Odkształcają się. To są moje osobiste doświadczenia. Miałem je na dwóch skodach i na Aveo. Podobnie Sava. Obecnie polecam koreańskie. Miałem je ostatnio w Peugeot 406. Nie podaję firmy. Pewnie kupię niedługo jako zimówki do swojej Rumunki. Szkoda kasy na dziadostwo.
_________________
Grzegorz
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2019-08-06, 17:45   

grzmak napisał/a:
O Dębicy mam bardzo złe zdanie. Nie chodzi o bieżnik ani o właściwości jezdne ale o konstrukcje. Używałem je w kilku samochodach, swoich i Rodziców. Problem jest ze sztywnością - jakością oplotu. Te opony po kilku sezonach po prostu się odkształcają. Nie można tego dziadostwa wyważyć. Odkształcają się. To są moje osobiste doświadczenia. Miałem je na dwóch skodach i na Aveo. Podobnie Sava. Obecnie polecam koreańskie. Miałem je ostatnio w Peugeot 406. Nie podaję firmy. Pewnie kupię niedługo jako zimówki do swojej Rumunki. Szkoda kasy na dziadostwo.

Potwierdzam. Tyle że mogę tak powiedzieć tylko o zimówkach bodajże s 30. Letnie faktycznie szybko się zużywały. Pasio chyba się zwały. Tylko to było z 5 lat temu.
 
     
traks

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Rocznik: 2012
Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 157
Wysłany: 2019-08-06, 21:08   

...zimówki? Mam na drugim aucie frigo i jak tylko popada śnieg to na co drugim rondzie kręcę bączki :)
 
     
Bogdan Misiek

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 303
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2019-08-18, 14:13   

Miałem w dwu samochodach zimówki dębicy (model Frigo I generacji), były dobre tylko w śniegu. Ale oszczędnie sezonowo używane i przez okres 4 do 6 lat.

Natomiast letnie miałem trochę dłużej i sparciały w nich totalnie boki.
- to rzeczywiście klasa budżetowa!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11