DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Będzie Duster admina na sprzedaż
Autor Wiadomość
tomszafa 
Admin

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
  Wysłany: 2019-10-09, 11:17   Będzie Duster admina na sprzedaż

Witam serdecznie,

Noszę się z zamiarem rozstania się z moim Dusterkiem i wstępnie chciałbym rozeznać rynek i sprawdzić na początku czy może ktoś z forumowiczów będzie zainteresowany moim autkiem.
Tutaj można sobie o nim wszystko poczytać:
http://www.dusterklub.pl/viewtopic.php?t=17

Trochę faktów:
Rocznik 2012 wersja Delsey - Ma praktycznie wszytko co wtedy auto mogło mieć. Ma inne wnętrze w stosunku do innych wersji. - Fotele, kierownica i gałka mają czerwone przeszycia - taka wersja sport :lol:
Pierwszy właściciel od samego początku - zakupiony w salonie w Szczecinie.
Przebieg na dzień dzisiejszy - 174tyś km i rośnie :mrgreen:
Ma założony gaz firmy LPG tech- gaz był montowany przy przebiegu 18tyś km bo chciałem aby silnik był dobrze dotarty.
Auto praktycznie nie eksploatowane w mieście, dojeżdżam do pracy po 40km w jedną stronę i stąd głównie ten przebieg.
Auto jest bezwypadkowe ale miało rysę na zderzaku i zderzak przedni był malowany, co niestety teraz wychodzi (fuszerka malarzy) i lakier na tym właśnie zderzaku popękał. Ja już tego nie będę robił ale chcę to od razu zaznaczyć żeby nie było. Mocno zainteresowanym wyślę zdjęcia.
Auto było do 100tyś serwisowane w ASO - później wraz z wpisami u zaprzyjaźnionego mechanika. Olej zmieniany co 20tyś wraz filtrami i świecami. Cały czas ELF 5w30. Wszystkie części do przeglądów brane oryginalne ze znanej tutaj strony. Rozrząd również oryginalny był zmieniany przy 107tyś km.
W wątku o moim aucie można poczytać trochę o modyfikacjach jakie poczyniłem, ostatnia z nich to kamerka cofania.
Samochód jest ogólnie zadbany - dbam o niego bo wozi moje 4 litery jak i rodzinkę.
W tym roku nałożona została na lakier powłoka ceramiczna.

W sumie z takich rzeczy na szybko to będzie tyle. Jak ktoś będzie zainteresowany to niech pisze co jeszcze będzie chciał wiedzieć.
Mam nadzieję, że autko będzie na sprzedać tak na początku listopada. Do autka mam komplet opon letnich i zimowych - oddam z autem.

Cena... hmmm. .. na początek może 26tyś ale jestem otwarty na propozycje i na pewno się dogadamy.

Jak coś to pisać na priv.

Odpowiedz do tematu