DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Media Nav
Autor Wiadomość
gawron3 
gawron3

Marka: nowa dacia
Model: deuster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wysłany: 2019-08-04, 08:54   Media Nav

Witam !! Panowie czy może ktoś podpowiedzieć jak jest z aktualizacją następną po tej pierwszej darmowej , czy jest opcja aktualizacji samej mapy Polski czy muszę wykupić Europę Ws.a to jest dla mnie niepotrzebne interesuje mnie tylko mapa Polski a aktualna to hery 2018 Q 2 ,czy po zakupie aktualizacji na allegro przy wysłaniu odciska i odebrania na meila nic się nie będzie działo złego i co z gwarancją .

Damian23 

Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Prestige
Wysłany: 2019-08-20, 20:25   

Cześć. Radziłbym Ci do końca gwarancji nie wgrywać piratów tylko uaktualniać poprzez Media Nav Evolution Tollbox.

gawron3 
gawron3

Marka: nowa dacia
Model: deuster
Wysłany: 2019-10-18, 19:28   Media Nav

Witam !!ponownie, a pytanie jak wyżej czy nikt nie aktualizował mapy Polski zakupionej na allegro? tylko przez media nav tolbeks a tam jest drogo i w moim przypadku Europa Ws. a ja potrzebuję tylko Polski i takie aktualizacje można nabyć na allegro czy olex tylko nie wiem czy nie zaszkodzę systemowi proszę o pdpowiedż,,

Bogdan Misiek 

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wysłany: 2019-11-08, 23:39   aktualizacja Media Nav Evolution Tollbox

Kupiłem samochód w październiku ub. roku. Okresowo sprawdzałem czy są jakieś aktualizacje w Media Nav Evolution Tollbox. Pierwsza i bezpłatna pojawiła się dopiero chyba w listopadzie tego roku. (dziś ściągnąłem).
Jeśli pobrane treści zawierają aktualizację map, to wynika z tego, że można liczyć na aktualizacje raz na rok lub rzadziej.
W międzyczasie musiałem liczyć na własną orientację i atlas samochodowy, bo Daster nie widział nowych węzłów i obwodnic np. na S3, którą czasem jeżdżę.

Black Dusty 

Napęd: 4x4
Wysłany: 2019-11-09, 09:39   Re: aktualizacja Media Nav Evolution Tollbox

Bogdan Misiek napisał/a:
Kupiłem samochód w październiku ub. roku. Okresowo sprawdzałem czy są jakieś aktualizacje w Media Nav Evolution Tollbox. Pierwsza i bezpłatna pojawiła się dopiero chyba w listopadzie tego roku. (dziś ściągnąłem).
Jeśli pobrane treści zawierają aktualizację map, to wynika z tego, że można liczyć na aktualizacje raz na rok lub rzadziej.
W międzyczasie musiałem liczyć na własną orientację i atlas samochodowy, bo Daster nie widział nowych węzłów i obwodnic np. na S3, którą czasem jeżdżę.

Na uaktualnienie darmowe map miałeś trzy miesiące jak kupiłeś samochód i chyba je przegapiłeś. To co teraz ściągnąłeś to pewnie tylko nowsza wersja softu, no chyba że coś się im pochrzaniło i wskutek jakiegoś błędu wskoczyły by Ci mapy ale raczej wątpię

Kamil357

Silnik: TCe 130
Rocznik: 2019
Wysłany: 2019-11-09, 11:04   Re: aktualizacja Media Nav Evolution Tollbox

Black Dusty napisał/a:
Bogdan Misiek napisał/a:

Na uaktualnienie darmowe map miałeś trzy miesiące jak kupiłeś samochód i chyba je przegapiłeś. To co teraz ściągnąłeś to pewnie tylko nowsza wersja softu, no chyba że coś się im pochrzaniło i wskutek jakiegoś błędu wskoczyły by Ci mapy ale raczej wątpię

A można prosić o jakieś informacje gdzie to jest dostępne w ciągu 3 wspomnianych miesięcy ? Jak to zainstalować itp ?

Black Dusty 

Wysłany: 2019-11-09, 11:42   

Kamil357 napisał/a:
A można prosić o jakieś informacje gdzie to jest dostępne w ciągu 3 wspomnianych miesięcy ? Jak to zainstalować itp ?

Nie myśl że nie chcę Ci pomóc ale można najpierw prosić o zapoznanie się z instrukcją MN dla własnego dobra i coś się na ten temat dowiedzieć a jak dalej będziesz miał problem to w miarę możliwości na pewno pomoc tu uzyskasz. Większość kłopotów i problemów użytkownicy mają dlatego że nie są chętni do przejrzenia dokumentacji jaką dostają do samochodów i następnie są ździwieni że coś nie halo.

Bogdan Misiek 

Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wysłany: 2019-11-09, 16:41   Re: aktualizacja Media Nav Evolution Tollbox

Black Dusty napisał/a:
Bogdan Misiek napisał/a:

TĘ PIERWSZĄ PO URUCHOMIENIU OCZYWIŚCIE ŻE ZROBIŁEM. Tylko potem w tym Toollboxie już nic się przez rok nie pojawiło, nawet płatnego! do X 2019.
No jeśli tylko soft to wracam do punktu wyjścia.

Black Dusty 

Wysłany: 2019-11-09, 19:27   

Bogdan Misiek napisał/a:
TĘ PIERWSZĄ PO URUCHOMIENIU OCZYWIŚCIE ŻE ZROBIŁEM. Tylko potem w tym Toollboxie już nic się przez rok nie pojawiło, nawet płatnego! do X 2019.

No jeśli tylko soft to wracam do punktu wyjścia.

Soft dla MN który jest darmowy był poprawiany lepiej czy gorzej kilka razy w tym okresie.

DusterFaster!

Marka: Dacia Duster
Model: Urban Explorer 1.6 2WD 2016

Wysłany: 2019-11-11, 00:44   

Czy zrobienie aktualizacji systemu dotyczy tylko aktualizacji map?
Sprawdzając niedawno po zakupie DD miałem wgraną wersję Media Nav 5...., teraz po zainstalowaniu najnowszej jest wersja 9...., ale jakiś widocznych zmian nie zauważyłem.

Czy aktualizacja zmienia coś w działaniu systemu? Wiadomo bez zapłacenia nie zaktualizuję map, więc czy daje coś poza tym?

Pytam, bo podobną sytuację mam w zakupionym ostatnio używanym Renault i nie wiem czy jest sens kolejnego latania z pendrivem pomiędzy komputerem, a samochodem :roll:

Odpowiedz do tematu