Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwne - jedna strona kierunkowskazow czasami sie nie wlacza
Autor Wiadomość
galuszkiewicz

Marka: Dacia
Model: Duster 2
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 8
  Wysłany: 2019-11-29, 08:18   Dziwne - jedna strona kierunkowskazow czasami sie nie wlacza

Witam

Od niedawna mam dziwny problem z Dacia Duster (nowa wersja, poczatek 2018).
Auto jezdzi bez najmniejszego problemu od zakupu czyli ok poltora roku (chyba 25 000 km).
Od niedawna zaobserwowalem takie zjawisko ze jak sie otwiera pilotem to mignie tylko jedna strona kierunkowskazow (od pasazera).
Czasami jest tak ze mozna po kilka razy powtorzyc pod rzad zamykajac i otwierajac, a czasami za drugim razem juz obie strony migna.
Dzieje sie to rzadko i sporadycznie - nie udalo mi sie zadnych sensownych okolicznosci ustalic, tzn. normalnie wszystkie kierunkowskazy dzialaja i sie swieca.
Zona tez wspominala ze pare razy kierowcy cos jej migali na drodze - tak jakby jeden reflektor tez nie swiecil (tzn. dzienne), ale nie wiemy czy akurat wyedy tez wystepowal ten problem z miganiem przy otwieraniu.
Oczywiscie rozwazam zawiezienie do ASO, ale bardzo mnie to zastanawia i niepokoi.

Macie jakis pojecie co to moze byc?
 
     
LESNICZYy


Marka: DACIA
Model: DUSTER K4M STAG Q-BOX
Silnik: 1.6 16V
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 700
Skąd: SZO
Wysłany: 2019-11-30, 18:20   Re: Dziwne - jedna strona kierunkowskazow czasami sie nie wl

Witaj na forum , zgłoś do ASO i niech partacze coś pogłówkują :mrgreen: .
 
     
galuszkiewicz

Marka: Dacia
Model: Duster 2
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 8
Wysłany: 2019-12-02, 07:55   

Sprawa sie wyjasnila - przydybalismy go i koniec koncow okazalo sie ze to nie cala strona tylko po prostu jeden tylni kierunkowskaz szwankuje.... (nawet nie cala lampa)

Ale nie wyglada mi to na zarowke tylko jakby byl jakis problem ze stykami, bo przepalona zarowka by nie zadzialala ponownie....
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2019-12-02, 10:40   

I tu Cię zdziwię. Miałem taki przypadek kilkukrotnie w innych autach.Żarnik ( bo chyba tak nazywa się ta spiralna część w główce żarówki) był oderwany od tego "słupka" z jednej strony ale leżał na nim. Nawet po wyjęciu żarówki, gdy żarnik był poziomo, nie było tego widać i dopiero jak ją obróciłem o 180 stopni to się okazało że dynda.Nie wiem co się u Ciebie dzieje ale zacznij od zmiany żarówki i obserwuj.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 11