Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
sygnalizacja zamykania auta - pilot a system bezkluczykowy
Autor Wiadomość
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2021-02-10, 21:25   sygnalizacja zamykania auta - pilot a system bezkluczykowy

Witam kolegów, byłem dzisiaj w serwisie ze swoim Dusterkiem na wymianie czujnika oleju i jak sobie tak spacerowałem po salonie, to przy okazji trafiłem na moment podstawiania nowego Dustera II na stanowisko odbioru. Niby nic ciekawego, ale zauważyłem jedną rzecz, która w moim aucie nie występuje, a powiem, że bardzo mi się to spodobało i chciałbym tez taką :-) .Chodzi mi o to, że jak gość wyszedł z auta, to przy zamykaniu zamkiem centralnym nastąpił pojedynczy dzwięk jednoczesnie zapaliły się całe tylne lampy i kierunkowskazy mrugnęły 3 razy. Po zgaszeniu kierunkowskazów całe tylne lampy świeciły się jeszcze przez chwilę na czerwono po czym wszystko zgasło. Bardzo mi się to spodobało i nie wiedziałem czy to jest teraz tak w nowych autach ( ja mam z 2018r ) czy po prostu można taką opcję czymś uruchomić. Jak zapytałem gościa z salonu, to powiedział, że tak jest od zawsze w autach z systemem Hand Frre, czyli tym bez kluczykowym. Ja niby mam auto zamykane i uruchamiane z kluczyka i dlatego byłem zdziwiony tym co zobaczyłem, gdyż u mnie przy zamykaniu mrugają same kierunkowskazy a lampa nie świeci na czerwono. Chciałem się więc kolegów zapytać, gdyż wiem, że używając interfejsu diagnostycznego elm 327 można w aucie odblokować wiele rzeczy ( sam mam uruchomione automatyczne wycieraczki, doświetlanie zakrętów, zegar i temperaturę w liczniku itp. Wiem, że koledzy odblokowali jakieś światła powitalne, czy coś takiego :-) dlatego chciałem się zapytać, czy istnieje możliwość, aby w aucie nie posiadającym fabrycznie systemu bez kluczykowego można było zrobić taką opcję , która przy zamykaniu i otwieraniu auta sygnalizuje tą opcję zapalaniem całych tylnych lamp + 3 mrugnięcia kierunków i potem jeszcze przez chwilę utrzymuje te zapalone same czerwone lampy. a nie tylko kierunkowskazy jak u mnie obecnie , pozdrawiam.
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2021-02-13, 22:43   

Witam ponownie, wszystko już zrobione jest extra, okazało się, że jest to po prostu opcja świateł powitalnych, pozdrawiam :-) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11