Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BoloSr
2013-10-29, 19:19
Naklejka klubowa

Który projekt naklejki klubowej najbardziej Ci się podoba?
1.
15%
 15%  [ 4 ]
2.
0%
 0%  [ 0 ]
3.
19%
 19%  [ 5 ]
4.
53%
 53%  [ 14 ]
5.
0%
 0%  [ 0 ]
6.
11%
 11%  [ 3 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
nikita1589
Nocna Furia :))


Marka: Dacia
Model: Nowy Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 440
Skąd: LUBLIN / OKOLICE
Wysłany: 2013-10-17, 17:22   

a niektóre części z mojej niby ulotki ??? niektóre zdania mogłyby być czy totalne dno ??? w gimnazjum na humanistycznym profilu byłam i nas profesorka uczyła pisać mniej więcej takie ulotki więc wzorowałam się na swoim starym typie ulotek
 
 
     
AntyUser
EXperyment :-P


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Aventure
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 201
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2013-10-17, 17:45   

Janzet i Nikita1589 żadnej propozycji nie odrzucamy ;-) Wybierzmy oficjalnie logo i znak, później zróbmy kilka wersji ulotek i wybierzemy najlepsze ;-) Każdy ma swoją wizję i każda jest godna uwagi.
Uważam tylko że prostota jest najważniejsza.!!! Proste logo, prosty tekst - im mniej komplikacji, szczegółów tym lepiej :-P Bo jeśli później będziemy chcieli nakładać logo na ramki, czy breloczki czy jakieś tam inne gadżety to łatwiej będzie nałożyć na nie proste logo niż jakieś szczegółowe ;-)
_________________


"... free your mind..."
 
 
     
nikita1589
Nocna Furia :))


Marka: Dacia
Model: Nowy Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 440
Skąd: LUBLIN / OKOLICE
Wysłany: 2013-10-17, 17:54   

ja to pisałam na szybko i to z dzieckiem które mi na pc leżało :-P a co do logo to fajnie byłoby jakieś oryginalne jakich nie mają inne autka ale kurcze jakie :-D ten nietoperek fajny ale nie za wiele ma wspólnego jak na logo autka
 
 
     
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-17, 18:04   

I jeszcze wariacja z "dusterową" czcionką. Tyle ode mnie, reszta w Waszych rękach. Jakby co - wiecie, gdzie mnie szukać. ;-)

logo 3.3.jpg
Plik ściągnięto 28 raz(y) 60,37 KB

 
     
Dar1962
Diabelska Drakula


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Wiek: 62
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 654
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-10-17, 18:35   

przód niedługo się zmieni, więc będzie niezbyt aktualny :-P
 
     
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-17, 18:54   

Przygotuj więc projekt z nowym przodem, nie widzę przeciwwskazań. Krytykować i pouczać każdy potrafi, ale żeby cokolwiek zrobić, poświęcić czas - to już gorzej. Myślałem, że na tym forum będzie inaczej, ale zdaje się, że klimat z ogólnodaćkowego zaczyna unosić się też tutaj...
 
     
Michał
majster klepka ;)


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 43
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 176
Skąd: południe łódzkiego
Wysłany: 2013-10-17, 21:16   

Że tak nieśmiało zapytam, nie może być sam napis?
_________________
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-10-17, 21:29   

Janzet napisał/a:
widzę że tekstu mojej propozycji nikt nie czytał.... :-(

wiadomo że trzeba zakomunikować korzyść bez względu na to kto co lubi i takie przykłady podałem
Jeżeli zatem chcecie rozpoczynać od początku we własnym gronie to może nie powinienem się wychylać ... :cry:


W chwili pisania postu dotyczącej ulotki AntyUsera nie miałem zbytnio czasu na przeanalizowanie reszty tematu.
Co do twojej propozycji jest ok, ukierunkowana jest bezpośrednio do posiadacza Dacii, tylko trzeba pomyśleć jak wyciągnąć z tego esencje aby nie było za dużo tekstu.
Pomyślę nad tym.

Oczywiście koleżanki nikita1589 tekst ok, tylko czy każdemu będzie się czytać wszystko. Musimy pomyśleć nad tym.

Misiek napisał/a:
Ta, która została zaproponowana w wersji tekstowej jest (wybaczcie) po prostu paskudna. Projekt musi zawierać to "coś", jakiś element jednoznacznie kojarzący się z klubem. Nazwa samochodu napisana wielkimi literami to moim skromnym zdaniem za mało. Śmiem twierdzić, że sam adres internetowy klubu napisany chociażby helveticą będzie prezentował się lepiej. No ale - jak już mówiłem - to tylko moje zdanie. ;-)


Masz na myśli moją propozycję gdzie mamy sam tekst.
Rozumiem to jest twoje zdanie.
Lecz czy każda naklejka musi mieć w sobie efekt ŁAŁ, wodotryski i inne bajery.
Takie mam ja zdanie.
Niekiedy w prostocie tkwi sukces ;-) Jedna naklejka prosta a druga może twojego autorstwa. A i tak każdy może wybrać co się podoba.

A i czy to na pewno jest czcionka z Klapy bagażnika bo chyba na klapie nie ma zaokrąglęń literki np. "brzuski "eSki" (chyba rozumiesz ? :-) )

Misiek kolego jako że rozpocząłeś swój projekt i sam piszesz że z Corelem umiesz się obchodzić więc "wskazówka" kolegi Dar1962 wg mnie nie jest pouczeniem ani krytyką w Twoją stronę.
Nie bierz aż tak do siebie.
Z drugiej strony może nie chciałbyś aby ktoś robił przeróbki w twoim projekcie. Różnie bywa ;-)


Michał napisał/a:
Że tak nieśmiało zapytam, nie może być sam napis?


Co się komu podoba.
Osobiście Moja propozycja samego napisu się podoba :mrgreen:


Na koniec mojej "przemowy" proponuję zrobić tak:

1. Nowy temat dotyczący ULOTEK
(obecnie miesza się temat ulotek oraz naklejek)

2. Ustalić termin np do 31.10.14 propozycji swoich naklejek.
Po tym terminie do 15.11.14 ankieta dotycząca wyboru naklejek do druku.
A po tym terminie załatwiam sprawę dotyczącą wykonania projektu o druku.

dziękuje za uwagę.
Ostatnio zmieniony przez Dominus 2013-10-17, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nikita1589
Nocna Furia :))


Marka: Dacia
Model: Nowy Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 440
Skąd: LUBLIN / OKOLICE
Wysłany: 2013-10-17, 21:37   

Dominus ja zaproponowałam :mrgreen: jak się coś spodoba bierzcie jak nie to nic :mrgreen: jutro może pomyślę nad jakimiś rymowankami na ulotki jeśli chcecie jak będę miała czas :lol:
 
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-10-17, 21:45   

Nowy temat wydzielony. Zapraszam do dyskusji o Ulotkach
http://www.dusterklub.pl/viewtopic.php?t=238

nikita1589 napisał/a:
Dominus ja zaproponowałam :mrgreen: jak się coś spodoba bierzcie jak nie to nic :mrgreen: jutro może pomyślę nad jakimiś rymowankami na ulotki jeśli chcecie jak będę miała czas :lol:


Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Czekamy na dalsze propozycje.
Może wpadnie mi coś jeszcze do głowy oprócz już przedstawionych ;-)
 
     
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-17, 21:58   

Chyba nie ma większego miłośnika prostoty ode mnie. Zresztą patrząc na moje rysunki widać aż nadto, że skomplikowane to one nie są. Prawdę mówiąc niespecjalnie obchodzi mnie, który projekt zostanie zrealizowany. Chciałem tylko pokazać inne możliwości i inny punkt widzenia. Co z tym zrobicie - Wasza sprawa. Tak jak obiecałem - udostępnię pliki, jeśli będzie taka potrzeba albo przerzucę do Corela zwycięski projekt. Mówiłem też, że czcionka została zmodyfikowana przez projektantów. Chcecie oryginału z klapy - kontaktujcie się z biurem, które projektowało samochód.

Ulotki moim zdaniem są pozbawione sensu. Ktoś, kto ma Dustera i szuka informacji w sieci prędzej czy później tu trafi. Aby zachęcić właścicieli innych marek, trzeba byłoby wkładać ulotki za wycieraczki wszystkim jak leci, bo przecież każdy z nich może być potencjalnie zainteresowany zmianą auta na Dustera.

Tematu "konstruktywnej" krytyki nie chce mi się już poruszać. Miło byłoby tylko, gdyby "ci, którzy wiedzą lepiej" czasem sami poświęcili choć pół godziny i cokolwiek zrobili dla forumowej społeczności.

P.S.
Naklejek nie trzeba drukować. Wystarczy zrobić projekt jednokolorowy, przekształcić go w krzywe, rzucić na ploter, obrać, pokryć transportem i wyciąć. Naklejka cięta z dobrej folii (np. Oracal) wytrzyma lata na karoserii i powinna być tańsza
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-10-17, 22:08   

Tak więc prostota obydwu nam się podoba a nie mamy zwariowanych pomysłów do tego typu "projektów"
:->

Misiek dzięki za rade, sugestię. Na pewno jeżeli będzie potrzeba skorzystamy z Twojej propozycji wykonania projektu w Corelu :-D

W jaki sposób jest wydruk naklejek to już pozostawiamy drukarni.
Pisali mi że wydruk będzie wykonany na folii transportowej która umożliwi bezproblemowe naklejenie
 
     
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-17, 22:30   

Nie zostawiaj niczego drukarni, tylko sam decyduj. Przede wszystkim dlatego, że mówimy o dwóch różnych technikach uzyskania naklejki. Ty mówisz o drukowaniu - ja o wycinaniu ploterem. Zalety mojej metody to trwałość i niski koszt. Metr kwadratowy folii kosztuje kilkanaście złotych. Razem z kosztem cięcia ploterem, obierania i nałożenia transportu cena nie powinna przekroczyć 30 złotych. Przy wymiarach naklejki (załóżmy) 15x15 cm plus spady, odstępy itp. masz przynajmniej 20 naklejek z metra, a to daje około 1,5 złotego za naklejkę. Moim zdaniem warto się pochylić nad tym pomysłem.
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-10-18, 07:54   

Czy opisywany przeze Mnie "wydruk" może lepiej nazwe to wykonanie naklejek różni się od opisywanego przez Ciebie

Dominus napisał/a:

Otrzymałem informację od jednej firmy iż wykonanie takich naklejek to 6zł/sztuka netto.
Naklejki są wycinane ploterowo, pokryte są folia transportową służącą do przeniesienia napisu w całości, po przyklejeniu na docelowe miejsce folię transportową usuwamy.
Muszę jeszcze dopytać gdyż podałem konkretną ilość sztuk czy jeżeli zmniejszę zamówienie to nadal będzie to samo czy koszt większy
 
     
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-18, 08:13   

Mea culpa, nie doczytałem. Dokładnie o to chodzi. :-) To znaczy o technologię, bo cena jakby trochę z sufitu... :shock:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16