Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Padły kamery 360
Autor Wiadomość
manyek2112

Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 60
Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 1
Wysłany: 2021-05-10, 14:22   Padły kamery 360

Witam, taka oto przygoda mnie spotkała. Koniec marca - na początku padła kamera z przodu, no cóż poczekam do wizyty w serwisie i się zrobi. Po tygodniu , bach , padły wszystkie. Jest gwarancja, jadę. Pierwsza wizyta - diagnoza. Pewnie wiązki, elektryk za tydzień. Ok jestem za tydzień , nie wiązki tylko moduł od sterowania trzeba sprowadzić. Ok jestem za tydzień , nie moduł tylko całe radio , trzeba zamówić. Ok jestem za tydzień i zaskoczenie nowe radio też nie. Koncepcja koordynatora stare radio musiało spalić nowy moduł a więc teraz czekamy znowu na moduł. Czy ktoś spotkał się kiedyś z tego typu awarią ?
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2021-05-10, 21:02   

W DD nie ale w Capturze (autko żony) coś się działo.
Tam jest tylko jedna kamera. Pewnego dnia obraz został zastąpiony przez czerń. Sprawdziłem czy ktoś o specyficznym poczuciu humoru gumy do żucia nie przylepił na kamerce... ale nie.
W serwisie byłem tylko raz. Zabrali auto na halę. Ja wypiłem kawę i pooglądałem Dustera (wtedy jeszcze nie miałem). Po około 20 minutach oddali Captura z działającą kamerą. Ponoć coś z oprogramowaniem się porobiło. Stwierdzili, że wgrali "na nowo" i zrobiło się ok. Nic nie płaciłem. Samochód był na gwarancji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11