Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamienię koła 18" na 17"
Autor Wiadomość
Proca


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2021
Dołączył: 08 Lis 2025
Posty: 5
Wysłany: 2026-02-14, 10:58   Zamienię koła 18" na 17"

Tak ja w temacie: zamienię koła na 18" alufelgach na mniejsze - najchętniej na analogiczne tj. 17" czarne alufelgi.

Na kołach mam aktualnie opony wielosezonowe GoodYear Vector 225/60/18 104W. Stan jak na zdjęciu.

Rozważę też propozycje ze stalowymi felgami i 16" z jakąś dopłatą.

IMG_20251106_162104095_HDR.jpg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 324,24 KB

IMG_20251106_162032612.jpg
Plik ściągnięto 8 raz(y) 264,22 KB

IMG_20251106_133155830.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 246,68 KB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13