Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki dealer w Trójmieście?
Autor Wiadomość
Meksa

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Duster
Napęd: 4x4
Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 13
Wysłany: 2018-01-23, 12:29   Jaki dealer w Trójmieście?

Witam wszystkich, zamierzamy się do zakupu Dustera pewnie gdzieś za 2-3 miesiące. Czy ktoś może polecić bądź odradzić konkretnych dealerów w Trójmieście ewentualnie w województwie pomorskim. Taki, który doradzi a nie będzie wciskał tzw. kit.. Z braku czasu im bliżej Gdańska tym lepiej ale dalej też mogę podjechać. Będziemy wdzięczni za każde sugestie.
 
     
dsws

Marka: Dacia
Model: Duster ph2
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-01-24, 11:30   Re: Jaki dealer w Trójmieście?

Meksa napisał/a:
Witam wszystkich, zamierzamy się do zakupu Dustera pewnie gdzieś za 2-3 miesiące. Czy ktoś może polecić bądź odradzić konkretnych dealerów w Trójmieście ewentualnie w województwie pomorskim. Taki, który doradzi a nie będzie wciskał tzw. kit.. Z braku czasu im bliżej Gdańska tym lepiej ale dalej też mogę podjechać. Będziemy wdzięczni za każde sugestie.



Witam
W trójmieście to nie ma dużego wyboru - tylko Zdunek. Ale szczerze polecam Adamowskich w Starogardzie Gdańskim. Ja kupiłem u Zdunka bo akurat po kasacji mojego poprzedniego autka nie miałem jak pojechać do Starogardu, ale serwisuję tylko u Adamowskich, mają niższe stawki za robociznę niż Zdunek, dodatkowo można wynegocjować rabaciki na części, a ja dostałem jeszcze chlapacze gratis przy okazji przeglądu (chciałem je kupić, a dali i założyli za free) - polecam.
 
     
Meksa

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Duster
Napęd: 4x4
Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 13
Wysłany: 2018-01-26, 16:52   

Dzięki za odpowiedz Starogard to niedaleko na pewno weźmiemy pod uwagę, ze względy na uziemienie w domu po operacji na razie czytamy i oglądamy w necie Dusterki, ale jak tylko sprawność wróci to lecimy do salonu. Jakby ktoś jeszcze chciał się wypowiedzieć to proszę bardzo, chętnie poczytam.
 
     
Jacek79

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 13
Wysłany: 2018-01-27, 13:18   

Ja kupowałem u Zdunka i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko przebiegało zadawalajaco. Słyszałem jednak że w Starogardzie lepsze podejście mają do klienta i jest taniej. Osobiście nie miałem okazji tego potwierdzić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11