Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Duster prestige 1.6 klimatronic ??4
Autor Wiadomość
custom999

Marka: Duster
Model: 1.6 115 km
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Rocznik: 2018
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-07-26, 20:52   Duster prestige 1.6 klimatronic ??4

Czy jest sens domawiac klimatyzacje automatyczna tj climatronic oraz system bezkluczykowy do dustera prestige? Dopłata wynosi kolejno 1300 zł i 1000 zł. Będę jeździł głównie po mieście. Od czasu do czasu pozamiasto.
 
     
gogol

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2018
Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 127
Wysłany: 2018-07-27, 06:32   

To chyba Ty musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy tego potrzebujesz. Ja nigdy nie mialem np. klimatyzacji automatycznej i nie czulem potrzeby zeby ja dokupic. Teraz troche zaluje, ale trudno. Wazne ze w ogole jest klimatyzacja. A co do kluczyka to czytalem ze ludzie narzekaja troche, ze maly zasieg ma i ciezko samochod obejsc zeby nie zgubil polaczenia. Nie wiem - nie mialem, nie widzialem.
 
     
Dracid

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 40
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 33
Wysłany: 2018-07-27, 06:37   

Jak obchodzisz samochód z przodu, to faktycznie drzwi się zablokują, czyli strefa zasięgu kluczyka jest dokładnie taka, jak opisana w instrukcji. Gdy idziesz do bagażnika, to nic się nie dzieje - dokładnie jak w instrukcji. Klima automatyczna dla mnie rewelacja - ustawiam i jadę, żadnego doregulowywania, bo nagle słońce zaczęło mocniej piec. Teraz sobie tylko odpowiedz - tak jak już pisał gogol, czy tego potrzebujesz.
 
     
custom999

Marka: Duster
Model: 1.6 115 km
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Rocznik: 2018
Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 10
Wysłany: 2018-07-27, 17:50   

Dzięki za odpowiedz zdecydowałem o dopłacie do klimatronica. Ale zostanę przy kluczykach tradycyjnych. Nie mam aż takiej potrzeby a z drugiej strony może i będzie bezpieczniej. Podobno z system bezkluczykowym łatwiej ukraść samochód...😀
 
     
Dracid

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 40
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 33
Wysłany: 2018-07-30, 06:50   

Z tymi kradzieżami to takie szukanie argumentu na siłę. Akurat dacia nie przoduje w rankingach kradzionych aut i dalej uważana jest za badziew przez tych, co nią nigdy nie jeździli, więc ryzyko kradzieży jest znikome.

Hands free u mnie się sprawdza świetnie, zwłaszcza w sytuacji, gdy niosę dziecko do auta i muszę je szybko posadzić z fotelikiem na miejsce, bo inaczej będzie "kataklizm płaczowy". Odpada szukanie kluczyka po kieszeni - mam od razu wolną rękę, żeby drzwi otworzyć i tyle. Dla dzieciatych bardzo polecam.
 
     
gogol

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2018
Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 127
Wysłany: 2018-07-30, 07:38   

Czyli tak jak wczesniej rozmawialismy - co kto potrzebuje. To bardzo indywidualna sprawa. Jeden woli dostep bezkluczykowy inny automatyczna klime a inny naped 4x4 czy diesla. Wazne, ze wszyscy zadowoleni ze swoich aut ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
charlietango.pl/cherry-services/uslugi-hydrauliczne/
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10