Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dacia Duster 1.6 4x2 DELSEY - Black
Autor Wiadomość
KOLeC
HS s.c.


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: KNT
  Wysłany: 2013-02-26, 19:47   

tomszafa napisał/a:
No i jakas menda na parkingu zrobila mi kuku :-( :-x :evil:

Obrazek


Widocznie wszyscy na parkingu zazdroszczą nam "Cioci Daci". Ja też mam wgniecone nadkole (przednie lewe i tylnie prawe). A jak mi lakiernik zaklepał i zamalował, to po miesiącu miałem obok tego nowe (tylko, że zrobili to mojej Cioci na innym parkingu).
Jutro zrobię fotkę to wrzucę na forum.
_________________
KOLeC.
 
     
Dar1962
Diabelska Drakula


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Wiek: 64
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 654
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-02-27, 20:26   

to dość wysoko, osobówka podczas cofania raczej zderzakiem tam nie sięgnie. chyba,że jakaś ku...wa specjalnie to zrobiła :-/
 
     
KOLeC
HS s.c.


Wiek: 48
Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 2
Skąd: KNT
Wysłany: 2013-02-27, 20:37   

Co do jednego wgniecenia mam podejrzenie sąsiada z bloku -ma Discovera... a drugie to pewnie ktoś za szybko otworzył drzwi... ogólnie moja Ciocia Dacia jest jakaś pechowa: miałem już wymieniany kawałek przodu po spotkaniu z dużym pieskiem i tylni amortyzator po walnięciu na wstecznym w bryłę betonu.
A poza tym po 2 latach (kupiłem salonówkę w grudniu 2010) wymienili już wał, tylne amortyzatory, rdzewiejące od dołu tylne drzwi, łączniki amortyzatorów, głośniki i całą masę drobnych usterek typu- nieświecąca żarówka w desce, zacinające się otwieranie szyby, wyprostowali kierownicę, bo żeby jechać prosto kierownica była mocno w lewo, itp.
Na szczęście wszystko udało się zrobić na gwarancji, ale długo to już nie potrwa bo mam prawie 90tys km.
_________________
KOLeC.
 
     
Andrzej Zajczuk
AjZ


Marka: Dacia
Model: DUSTER Journey Hybrid 140
Napęd: 4x2
Rocznik: 2024
Wiek: 70
Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 87
Wysłany: 2013-03-05, 17:48   

Takie kuku to tradycja polska na parkingach. Można tylko współczuć.
Miejsce uszkodzenia jest wysoko stawiam na dostawczy lub jakąś ciężarówkę.

Dominus napisał/a:
A co do braku przycisku ESP ponieważ od jakiegoś czasu weszło że ESP ma być niewyłączalny.
Też mam ESP a przycisku brak, lecz przy uruchamianiu silnika ikona od ESP się zaświeca na chwile i sygnalizuje że jest.

Tylko w 4x4 ESP jest wyłączalne aby ułatwić jazdę w trudnym trenie. Działanie ESP ogranicza moment napędowy przy poślizgu a utrudnia wyjazd z grząskiego lub sypkiego podłoża. Dotychczas sprawdziłem tylko na kopnym śniegu i pomaga.
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-03-24, 21:36   

No i dzisiaj moje autko pokonało 15000 km :mrgreen:



Na razie znosi trudy jazdy ze mną bez najmniejszych problemów :lol:
Oby tak dalej ;-)
 
     
Michał
majster klepka ;)


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 45
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 176
Skąd: południe łódzkiego
Wysłany: 2013-03-31, 21:41   

Gratuluję.
P.S. moje dzisiaj przekroczyło 800km :mrgreen:
_________________
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-04-21, 20:30   

Dawno już miałem zrobić fotki swojego podłokietnika ale jakoś nie było czasu.
W ten weekend spedzilem troche czasu z samochodem i porobilem fotki:
Tak to wyglada, moze sie komus przyda:

1.

2.

3.

4.
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-06, 21:03   

Mój dusterek z okazji przeglądu otrzymał nową listwę na bagażnik.
A niech ma, grzeczny jest :mrgreen:

 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-06-06, 21:09   

Niczym Moja ;-) przy okazji przeglądu zakupiłeś? ile dałeś?
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-06, 21:24   

Dominus napisał/a:
Niczym Moja ;-) przy okazji przeglądu zakupiłeś? ile dałeś?


Tak kupiłem przy przeglądzie. Dalem 200zł. Pewnie można taniej to wywrać ale tak jakoś żonka mi kazała to kupić to życzenie spełniłem :mrgreen:
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 35
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-06-06, 21:31   

Za konkretnie Dusterowa listwe (czyt. tą oryginalną) to muszę powiedzieć że dawłeś cene dobrą.
Jak ja pytałem u siebie to chcieli 280zł ;-) ale kupiłem przez allegro od RRG i dałem z wysyłką ~215zł
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-06, 21:36   

Dominus napisał/a:
Za konkretnie Dusterowa listwe (czyt. tą oryginalną) to muszę powiedzieć że dawłeś cene dobrą.
Jak ja pytałem u siebie to chcieli 280zł ;-) ale kupiłem przez allegro od RRG i dałem z wysyłką ~215zł


Mi dali jakiś rabat na ta listwe.
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-14, 10:20   

No i wczoraj moja drakula dojechala do 20000 km :mrgreen:

 
     
Michał
majster klepka ;)


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 45
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 176
Skąd: południe łódzkiego
Wysłany: 2013-06-19, 17:11   

To na przegląd marsz :!: :mrgreen:
_________________
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-20, 11:27   

Już była troche wcześnie u Pana doktora ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10