|
Dacia Duster 1.6 4x2 DELSEY - Black |
| Autor |
Wiadomość |
Dominus

Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 35 Dołączył: 30 Lis 2012 Posty: 1492 Skąd: Kraków/Kryspinów
|
Wysłany: 2016-08-14, 07:52
|
|
|
Ooo teraz widać. |
|
|
|
|
DD
Marka: Dacia
Model: Duster (ph2) marine bleu, K4M
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 28 Lut 2013 Posty: 1179 Skąd: ok. Warszawy
|
Wysłany: 2016-08-14, 12:49
|
|
|
| tomszafa napisał/a: | Według mnie chyba nie ma KZFR ale to muszę sprawdzić.
Edit: W silnikach 1.4 nie ma KZFR | Są różne wersje K4J (np. 82KM i 98KM), tak samo jak są różne wersje K4M - np. 100KM, 105KM, 110KM, z tych trzech tylko ta 110KM ma KZFR. Tak więc upewnij się jeszcze, bo obawiam się, że w przypadku Twojego K4J te 98KM nie zostało osiągnięte bez KZFR. Jeśli jednak faktycznie nie masz KZFR, to tylko pogratulować . |
_________________ pozdrawiam DD |
|
|
|
|
tomszafa
Admin

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 766 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2016-08-15, 21:46
|
|
|
Dusterek dostał nowy rozrząd przy 107tyś km.
Wiem, trochę wcześniej niż przewiduje serwis ale wołałem spać spokojnie |
|
|
|
|
tomszafa
Admin

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 766 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2019-04-18, 08:42
|
|
|
Dusterek dostał dodatkową modyfikację
Lusterko samościemniające i kamerkę cofania której obraz wyświetla się właśnie w lusterku wstecznym
IMG_20190413_135145.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 103 raz(y) 861,37 KB |
|
|
|
|
|
Hiszpan_JS

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019 Posty: 388 Skąd: KTA
|
Wysłany: 2019-04-18, 18:57
|
|
|
| tomszafa napisał/a: | Dusterek dostał dodatkową modyfikację
Lusterko samościemniające i kamerkę cofania której obraz wyświetla się właśnie w lusterku wstecznym |
Gdzie zamontowałeś kamerę? |
_________________ Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość
 |
|
|
|
|
jammo

Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 63 Dołączył: 26 Lip 2017 Posty: 226 Skąd: Podkarpackie
|
Wysłany: 2019-04-18, 21:59
|
|
|
| Hiszpan_JS napisał/a: | | Gdzie zamontowałeś kamerę? |
Chyba z tyłu auta |
|
|
|
|
traks
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Rocznik: 2012
Dołączył: 20 Kwi 2018 Posty: 159
|
Wysłany: 2019-04-18, 22:08
|
|
|
| Najmniej inwazyjnie to lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej z wbudowana kamerą |
|
|
|
|
Hiszpan_JS

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019 Posty: 388 Skąd: KTA
|
Wysłany: 2019-04-18, 22:22
|
|
|
| jammo napisał/a: | Chyba z tyłu auta |
Bardzo śmieszne
| traks napisał/a: | | Najmniej inwazyjnie to lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej z wbudowana kamerą |
Widziałem gdzieś kamerę wbudowaną w ramkę rejestracji. Więc chodziło mi właśnie czy w ramce czy zamiast lampki |
_________________ Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość
 |
|
|
|
|
tomszafa
Admin

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 766 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2019-04-19, 06:21
|
|
|
| Hiszpan_JS napisał/a: | | tomszafa napisał/a: | Dusterek dostał dodatkową modyfikację
Lusterko samościemniające i kamerkę cofania której obraz wyświetla się właśnie w lusterku wstecznym |
Gdzie zamontowałeś kamerę? |
Kupiłem taką co pasuje w miejsce lampki od rejestracji.
IMG_20190413_135200.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 32 raz(y) 1,48 MB |
|
|
|
|
|
tomszafa
Admin

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 766 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2019-04-19, 06:22
|
|
|
| traks napisał/a: | | Najmniej inwazyjnie to lampka oświetlenia tablicy rejestracyjnej z wbudowana kamerą |
I tak dokładnie jest |
|
|
|
|
Hiszpan_JS

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019 Posty: 388 Skąd: KTA
|
Wysłany: 2019-04-19, 07:44
|
|
|
Dziękuję. Pomysł z ekranem w lusterku Super |
_________________ Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość
 |
|
|
|
|
Gudziee
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 37 Dołączył: 08 Paź 2019 Posty: 5
|
Wysłany: 2019-10-27, 18:54
|
|
|
I tak oto Drakulka zmieniła właściciela!
Mogę powiedzieć, że jestem jego nowym, przeszczęśliwym posiadaczem!
Obiecuję należytą opiekę i dołożę starań, by autko zachwycało jeszcze długo.
Dziękuję Tomasz!
IMG_20191026_153048.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 95 raz(y) 68,01 KB |
|
|
|
|
|
Gudziee
Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 37 Dołączył: 08 Paź 2019 Posty: 5
|
Wysłany: 2019-10-27, 19:07
|
|
|
Rozpoczynam z takowym pułapem. Robię mało km w roku, więc pewnie 200k jeszcze daleko przede mną.
IMG_20191026_180738_HHT.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 101 raz(y) 56,18 KB |
|
|
|
|
|
tomszafa
Admin

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 766 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: 2019-10-27, 19:20
|
|
|
| Gudziee napisał/a: | I tak oto Drakulka zmieniła właściciela!
Mogę powiedzieć, że jestem jego nowym, przeszczęśliwym posiadaczem!
Obiecuję należytą opiekę i dołożę starań, by autko zachwycało jeszcze długo.
Dziękuję Tomasz! |
Ja również dziękuję.
Fajnie że trafia w dobre ręce.
Będzie służył na pewno. |
|
|
|
|
Hiszpan_JS

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019 Posty: 388 Skąd: KTA
|
Wysłany: 2019-10-27, 22:29
|
|
|
To może ja się załapie na chrzesnego? |
_________________ Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość
 |
|
|
|
|
|
|