Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BoloSr
2013-10-29, 19:19
Naklejka klubowa

Który projekt naklejki klubowej najbardziej Ci się podoba?
1.
15%
 15%  [ 4 ]
2.
0%
 0%  [ 0 ]
3.
19%
 19%  [ 5 ]
4.
53%
 53%  [ 14 ]
5.
0%
 0%  [ 0 ]
6.
11%
 11%  [ 3 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-26, 14:46   

nikita1589 napisał/a:
wg. mnie ważne jest to że będą naklejki i inni użytkownicy je zobaczą na naszych dasterkach a wydaje mi się że nie będą oceniać czcionki tylko zwrócą uwagę jak już na stronę internetową.


I jesteś w poważnym błędzie. Nawet klubowa naklejka jest formą wizytówki. Źle zrobiona nie reklamuje, a ośmiesza i odstrasza. Wiem, że już to mówiłem, ale powtórzę raz jeszcze: skoro to forum aspiruje do bycia w miarę poważnym i opiniotwórczym serwisem internetowym - musi mieć wizytówkę, która będzie się jednoznacznie dobrze kojarzyć. Fuszerka prędzej czy później odbije się czkawką.

Ile razy oceniałaś firmę przez pryzmat gadżetu? Nigdy nie zdarzyło Ci się np. pomyśleć o gadżecie z logo, które starło się pod palcami "ale badziew"? Czy aby przypadkiem w tym samym momencie nie przemknęło Ci przez myśl, że firma, która rozdaje takie g... sama też musi być niewiele warta? Dobrze zaprojektowane logo i naniesione na trwałe nośniki to konieczność, jeśli firma, forum czy cokolwiek innego ma być kojarzone pozytywnie.

Ale tak jak mówiłem: ja mogę tylko udzielić Wam kilku wskazówek. Pędu do oklejania samochodów czymkolwiek nie jestem w stanie powstrzymać. Zatem powodzenia w akcji promocyjnej życzę, jak również tego, żebyście za kilka/kilkanaście miesięcy nie zeskrobywali naklejek do których uzyskania dążycie w tak zawrotnym tempie.
 
     
nikita1589
Nocna Furia :))


Marka: Dacia
Model: Nowy Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 440
Skąd: LUBLIN / OKOLICE
Wysłany: 2013-10-26, 16:26   

wg mnie ta czcionka jest oki i np mi się podoba moim skromnym zdaniem bo jest duża widoczna a nie trzeba komuś z d.... garaż zrobić żeby przeczytać np jadąc lub stojąc w korku. bezpieczny odstęp
 
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-10-26, 17:39   

BoloSr napisał/a:
Dominus napisał/a:
Wyraze swoją opinię.
Szkoda że nie użyta została czcionka Ghotic. Michał już przedstawił lepsza czcionke ...


A może tak już skończmy z tymi opiniami ????
Bo to do niczego nie prowadzi :(
Tomek ma to zrobić do końca i już.


Kolega Tomszafa wyraził zgodę na komentowanie naklejek więc to zrobiłem.

Kolega Misiek ma rację, naklejka w naszym przypadku jest formą wizytówki, nie dopracowana może przynieść nie takie efekty jak chcemy czyli rozpowszechnić forum, wręcz przeciwnie zniechęcić do niego.

Jestem osobą które chcę żeby to forum się promowało i wyrażam swoją opinie, nic nie nakazuje, przedstawiam mój pkt widzeniu który może być uwzględniony choć niekoniecznie musi.
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-27, 08:18   

Misiek napisał/a:
nikita1589 napisał/a:
wg. mnie ważne jest to że będą naklejki i inni użytkownicy je zobaczą na naszych dasterkach a wydaje mi się że nie będą oceniać czcionki tylko zwrócą uwagę jak już na stronę internetową.


I jesteś w poważnym błędzie. Nawet klubowa naklejka jest formą wizytówki. Źle zrobiona nie reklamuje, a ośmiesza i odstrasza. Wiem, że już to mówiłem, ale powtórzę raz jeszcze: skoro to forum aspiruje do bycia w miarę poważnym i opiniotwórczym serwisem internetowym - musi mieć wizytówkę, która będzie się jednoznacznie dobrze kojarzyć. Fuszerka prędzej czy później odbije się czkawką.

Ile razy oceniałaś firmę przez pryzmat gadżetu? Nigdy nie zdarzyło Ci się np. pomyśleć o gadżecie z logo, które starło się pod palcami "ale badziew"? Czy aby przypadkiem w tym samym momencie nie przemknęło Ci przez myśl, że firma, która rozdaje takie g... sama też musi być niewiele warta? Dobrze zaprojektowane logo i naniesione na trwałe nośniki to konieczność, jeśli firma, forum czy cokolwiek innego ma być kojarzone pozytywnie.

Ale tak jak mówiłem: ja mogę tylko udzielić Wam kilku wskazówek. Pędu do oklejania samochodów czymkolwiek nie jestem w stanie powstrzymać. Zatem powodzenia w akcji promocyjnej życzę, jak również tego, żebyście za kilka/kilkanaście miesięcy nie zeskrobywali naklejek do których uzyskania dążycie w tak zawrotnym tempie.


Zajmiesz sie tematem? Czy tylko chcesz popisac? :-/
Nikogo nie bede zmuszal do naklejenia. Jak cos to tylko sobie nakleje...
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-27, 08:22   

Dominus napisał/a:
BoloSr napisał/a:
Dominus napisał/a:
Wyraze swoją opinię.
Szkoda że nie użyta została czcionka Ghotic. Michał już przedstawił lepsza czcionke ...


A może tak już skończmy z tymi opiniami ????
Bo to do niczego nie prowadzi :(
Tomek ma to zrobić do końca i już.


Kolega Tomszafa wyraził zgodę na komentowanie naklejek więc to zrobiłem.

Kolega Misiek ma rację, naklejka w naszym przypadku jest formą wizytówki, nie dopracowana może przynieść nie takie efekty jak chcemy czyli rozpowszechnić forum, wręcz przeciwnie zniechęcić do niego.

Jestem osobą które chcę żeby to forum się promowało i wyrażam swoją opinie, nic nie nakazuje, przedstawiam mój pkt widzeniu który może być uwzględniony choć niekoniecznie musi.


A ja cie nie bede zmuszal do kupowania tej naklejki i naklejania jej na auto...
Zawsze znajdzie sie ktos komu sie nie bedzie to podobało...

Taka wersja będzie, kto będzie chciał ten zakupi i naklei, tyle w temacie...
Sądziłem, że komentowanie będzie ale u nas jak zwykle odzywa się Polski wrodzone negowanie wszystkiego...
Szkoda, że jest takie podejscie bo naprawde zajałem się tematem i poświecam wiele czasu do prowadzenia tego forum i promowania go, i moim zdaniem jaka bedzie czcionka to mnie malo obchodzi wazne, ze bedzie adres strony...
Nie zajmuje sie grafika i reklama ale mi sie to podoba.
Wystarczy? :-/
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-27, 08:23   

BoloSr napisał/a:
Dominus napisał/a:
Wyraze swoją opinię.
Szkoda że nie użyta została czcionka Ghotic. Michał już przedstawił lepsza czcionke ...


A może tak już skończmy z tymi opiniami ????
Bo to do niczego nie prowadzi :(
Tomek ma to zrobić do końca i już.


Wiesz Arek czasami odechciewa się załatwiac cokolwiek... :-(
Ostatnio zmieniony przez tomszafa 2013-10-27, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
BoloSr
Czarny Zadymiacz


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 49
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 1205
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2013-10-27, 08:38   

Tomek zrob i bedzie oki :) ja tam biore i mysle ze sporo ludzi tez bedzie chcialo :)
_________________

1.5dCi 90KM (115KM/260Nm)
 
     
Dominus


Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 33
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1492
Skąd: Kraków/Kryspinów
Wysłany: 2013-10-27, 10:15   

Kolego Tomszafa szanuje i doceniam to że zajmujesz swój wolny czas dla funkcjonowania forum , kiedy mam też wolny czas staram się coś zrobić.
Skomentowałem naklejke, wyraziłem swoją opinie a one mogę być pozytywne lub też negatywne i nie jest to jak wyraziłeś "....zwykle odzywa się Polski wrodzone negowanie wszystkiego" trzeba liczyć się z negatywnymi opiniami. Też takich doświadczyłem na innym forum i nic z tego sobie nie robię.
Wydaje mi się żę jeżeli jesteśmy społecznością to każdy ma możliwość wyrażenia swojego zdania,
moja postawa nie jest negowaniem wszystkiego co się da, nie chodzi mi o to aby w pewnie sposób "blokować" wydruk naklejek tylko zależy mi na tym aby były dopracowane.

Nie mam nic do przeróbki mojego projektu naklejek i udostępniłem go, miałem pewną wizję tego projektu.
Tylko szkoda że wg mojej opinie "coś" zostało przerobione nie po mojej myśli.

Na pewno części będzie odpowiadać.
Sam nie mówię że naklejki nie kupię ;-)

PS. Moje opinie nie mają na celu kłócić się, chcę również jak inni forumowicze aby to forum się rozpowszechniało i mam naprawde dobre intencje.
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-27, 10:43   

Dominus napisał/a:
Kolego Tomszafa szanuje i doceniam to że zajmujesz swój wolny czas dla funkcjonowania forum , kiedy mam też wolny czas staram się coś zrobić.
Skomentowałem naklejke, wyraziłem swoją opinie a one mogę być pozytywne lub też negatywne i nie jest to jak wyraziłeś "....zwykle odzywa się Polski wrodzone negowanie wszystkiego" trzeba liczyć się z negatywnymi opiniami. Też takich doświadczyłem na innym forum i nic z tego sobie nie robię.
Wydaje mi się żę jeżeli jesteśmy społecznością to każdy ma możliwość wyrażenia swojego zdania,
moja postawa nie jest negowaniem wszystkiego co się da, nie chodzi mi o to aby w pewnie sposób "blokować" wydruk naklejek tylko zależy mi na tym aby były dopracowane.

Nie mam nic do przeróbki mojego projektu naklejek i udostępniłem go, miałem pewną wizję tego projektu.
Tylko szkoda że wg mojej opinie "coś" zostało przerobione nie po mojej myśli.

Na pewno części będzie odpowiadać.
Sam nie mówię że naklejki nie kupię ;-)

PS. Moje opinie nie mają na celu kłócić się, chcę również jak inni forumowicze aby to forum się rozpowszechniało i mam naprawde dobre intencje.


Mnie ponioslo troche...
Wiem, ze masz duzy wklad w forum dlatego tez jestes moderatorem :-)
Tak jak napisalem, poczekajmy na naklejki testowe i zobaczymy jak to na aucie wyglada.
 
     
AntyUser
EXperyment :-P


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Aventure
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 201
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2013-10-27, 17:36   

No! I już mi się nie kłócić! Czekamy na gotową naklejkę i już a jak się komuś nie podoba to ma pecha ;-) Nie da się wszystkim dogodzić :-P Życie to sztuka kompromisów ;-)

To kiedy naklejamy? :mrgreen:
_________________


"... free your mind..."
 
 
     
Janzet
janzet

Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2010
Wiek: 52
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 196
Skąd: Gliwice/Szałsza
Wysłany: 2013-10-27, 18:19   

o ! po burzy wychodzi słońce, naklejka będzie ... :lol:
_________________
janzet
 
     
Misiek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 82
Skąd: Breslau
Wysłany: 2013-10-27, 21:46   

Przepraszam, że wyraziłem swoją opinię. Nie wiedziałem, że w takim miejscu, jak forum dyskusyjne jest to źle widziane. Przepraszam też za to, że jako osoba na co dzień zajmująca się grafiką ośmieliłem się wytknąć błędy projektu, które w niedalekiej przyszłości mogą się zemścić. Popełniłem też zbrodnię straszliwą sugerując zmiany i wskazując miejsca, gdzie można wprowadzić poprawki. Nieważne, że zrobiłem to z dobrego serca i za darmo. Ważne jest tylko to, że ośmieliłem się zabrać głos i mieć inne zdanie. Niech żyje duch forum ogólnodaćkowego. Właśnie staliście się jego klonem.

Tak, mogłem zająć się produkcją naklejek. Przecież nawet podawałem w miarę dokładne wyliczenia, typy materiałów itp. Naklejki byłyby gotowe do dystrybucji w 48 godzin od sfinalizowania projektu. Wystarczyło poczytać i skrobnąć do mnie kilka słów. Na marginesie tylko dodam, że produkcja innych gadżetów też byłaby możliwa i to po kosztach, albo nawet taniej, bo pojawił się chętny do częściowego sponsorowania produkcji gadżetów klubu. No ale przecież ja tylko chcę sobie popisać i co ja tak w ogóle mogę wiedzieć po spędzeniu długich lat w branży... Ale spokojnie, to już moje ostatnie słowa w tym miejscu. Miłego duszenia się we własnym sosie, bo jakiegoś wielkiego napływu świeżej krwi raczej bym się nie spodziewał przy takim podejściu.
 
     
tomszafa
Admin


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x2
Rocznik: 2012
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 766
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-10-28, 10:13   

Misiek napisał/a:

Tak, mogłem zająć się produkcją naklejek. Przecież nawet podawałem w miarę dokładne wyliczenia, typy materiałów itp. Naklejki byłyby gotowe do dystrybucji w 48 godzin od sfinalizowania projektu. Wystarczyło poczytać i skrobnąć do mnie kilka słów. Na marginesie tylko dodam, że produkcja innych gadżetów też byłaby możliwa i to po kosztach, albo nawet taniej, bo pojawił się chętny do częściowego sponsorowania produkcji gadżetów klubu. No ale przecież ja tylko chcę sobie popisać i co ja tak w ogóle mogę wiedzieć po spędzeniu długich lat w branży... Ale spokojnie, to już moje ostatnie słowa w tym miejscu. Miłego duszenia się we własnym sosie, bo jakiegoś wielkiego napływu świeżej krwi raczej bym się nie spodziewał przy takim podejściu.


Nie napisałes, że się tym zajmiesz, ja też mogłem wiele rzeczy pisać ale potrzebowaliśmy kogoś kto się tym zajmie.
Wziałem to na siebie. Ja zajmę się zakupem i dystrybucją naklejek do tych co będą chcieli.

Niezgodzę się z Tobą, że ta naklejka jest taka tragiczna. Akurat gusta są różne.
Może i masz doświadczenie w reklamie ale taka naklejka to raczej przynależność do grupy ludzi zainteresowanych tym modelem a niż reklama.
Jeżeli dzięki tym naklejką przybędzie nam użytkowników to OK jeżeli nie to też OK.
Ale przynajmniej jak spotkam kogoś na ulicy z taką naklejką to wiem, że to ktoś od Nas.
Nie masz za co przepraszać.
Jeżeli ja w jakimś stopniu uraziłem twoją dumę specjalisty od grafiki to nie było to moim zamiarem.
Temat uważam za zakończony...

Jak naklejki przyjdą wtedy podam szczegóły co i jak i pokaże jak to będzie wyglądać.
Pierwszą partię naklejek zakupię sam i będe rozsyłam do osób które taką naklejkę będą chciały mieć.

Nikogo nie zamierzam do tego zmuszać. Każdy sam zadecyduje.
 
     
Dar1962
Diabelska Drakula


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Wiek: 62
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 654
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2013-10-28, 18:14   

sądzę,że nie ma sensu toczyć dyskusji - kol tomszafa - zamów kilka próbnych, zapodaj fotki i oblicz cenę detalicznej dystrybucji z przesyłką. Potem zainteresowani po prostu złożą zamówienia i w oparciu o ich sumę (plus jakiś zapas dla przyszłych pokoleń) można będzie zlecić produkcję
 
     
Janzet
janzet

Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2010
Wiek: 52
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 196
Skąd: Gliwice/Szałsza
Wysłany: 2013-10-28, 22:13   

"tomszafa" drukuje próbną serię naklejki nr 4 - jak rozumiem.

Bardzo proszę o krótkie info co będzie drukowane ("kilka próbnych") :

1 - 5, 8, 10 cm średnicy, 15 cm ? tak mniej więcej ? (niekoniecznie co do mm)
2 - na wierzch czy wewnętrzna na szybę ?
3 - wersja biała i czarna czy tylko jedna ? ( wampirki nasze są od czarnej po białą)

I jesteśmy prawie na finale sprawy :lol:
_________________
janzet
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 14