Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawiew
Autor Wiadomość
ziulek
ziulek

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-05-12, 23:18   

Wita. mam ten sam problem. Uważam że jest to problem konstrukcyjny. Samochód jest nowy więc był w serwisie już cztery razy. Oczywiście problemem jest zawsze jakiś liść. Nie po to kupiłem nowy samochód żeby montować jakieś dodatkowe zabezpieczenia.
Trzeba być debilem żeby zamontować filtr za wentylatorem. Czekam na odpowiedź z fabryki daci, serwis już rozkłada ręce. Oczywiście bez walki nic by nie zrobili, bo to moja wina że samochód pod drzewami parkuję.
dla zainteresowanych schemat.
Walczcie z nimi żebym nie był sam.

image001 (2).png
Plik ściągnięto 111 raz(y) 209,67 KB

image001.png
Plik ściągnięto 82 raz(y) 192,17 KB

 
     
Hiszpan_JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 388
Skąd: KTA
Wysłany: 2020-05-13, 17:43   

ziulek napisał/a:
Wita. mam ten sam problem. Uważam że jest to problem konstrukcyjny. (....) Czekam na odpowiedź z fabryki daci,

Oczywiście że to problem konstrukcyjny. Ale w związku z tym, jakiej odpowiedzi oczekujesz od fabryki. Mają przysłać dwóch kowali i spawacza żeby przemodelować Ci przednią gródź, czy podać jakieś magiczne zaklęcie :mrgreen: .

Nie obraź się, ale nie rozumiem czego oczekujesz od fabryki i od ASO. Jest to, jak napisałeś, błąd konstrukcyjny i jedyne co teraz mogą zrobić to przysłać zgrabną laurkę z przeprosinami (raczej nic z tego :-D ), i zmienić konstrukcję następnego modelu (jak nie zmienią to też im nic nie zrobisz).
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość :-)
 
     
ziulek
ziulek

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 11 Maj 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-05-14, 19:59   

Tak masz rację
Tylko dlaczego nie dzieje się tak we wszystkich samochodach duster?
Brat i kuzyn posiadają ten sam pojazd i problemu nie mają.
Na ostatniej wizycie zaproponowano mi podklejenie siatki od spodu na maskownicy podszybia.
Jeden mechanik powiedział ze może być to problem z obudową wentylatora, która blokuje spadanie tych liści przed filtr."jakaś fabryczna niedoróbka" Niech się głowią.
Mam obawy że jak rozbiorą całą deskę to dopiero będzie milion problemów-jak zdecydują demontaż wentylatora.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13