Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe oświetlenie
Autor Wiadomość
leo

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 9
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: 2014-05-05, 23:09   

DD napisał/a:
J ale obawiam sie, ze osobiscie przeszkadzaloby mi, gdyby w czasie jazdy takie cos "siedzialo" mi na szybie ;-) .

Nie, nie przeszkadza. Jeśli chodzi o ten androidowy "Car HUD", wystarczy tak umieścić telefon, żeby rzucał obraz tuż nad dolną krawędzią szyby. Zupełnie nie przeszkadza wtedy w obserwacji drogi, a prędkość masz stale "w kącie oka" (tak - wiem, że oko nie ma kąta, ale to nie znaczy, że się nie widzi cyferek ;-) ).
 
     
kfelisiak

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2010
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 5
Skąd: Stargard
Wysłany: 2016-09-12, 08:43   

Witajcie, to i ja pochwale się swoim pomysłem na doświetlenie tylnej kanapy w DD.

Zakupiłem u przyjacieli z Chin takie 2 lampki:
http://www.aliexpress.com...08.0.118.SZncuN
Cena zawrotna bo aż ok. 8 zł za 2 szt.

W momencie kiedy wygłuszałem auto a dokładniej tył podpiąłem się pod oświetlenie bagażnika - nie miałem w planie póki co demontażu podsufitki więc tak okazało mi się szybciej, prościej, zwłaszcza, że miałem wszystko na wierzchu.
Wpiąłem się w kabel od lampki bagaznika i pociągnąłem 3 przewody - 2 na słupki po 2 stronach przy kanapie (w słupkach otwór wywiercony wiertełkiem 5 mm i przeciągnięty przewód) i jeden na druga stronę bagażnika - a co, jak szaleć to szaleć.

Efekt... dla mnie bomba - bo w tych pieniądzach lampka jest bardzo mała a świeci rewelacyjnie - taśma 3m dwustronna bardzo słaba - odkleiła się prawie od razu więc dodałem kleju MINUTEX i trzyma się świetnie:





A co do bagażnika to na druga stronę została mi taśma led z oświetlenia domu więc postanowiłem ja wykorzystać i wygląda to tak:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10