Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jada próbna
Autor Wiadomość
robercik
robert

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Wiek: 52
Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 131
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2020-11-15, 10:15   Jada próbna

Witam wszystkich. Chciałbym spotkać się z kimś z okolicy Grajewa-Białystok. Od roku tzn od nowego borykam się z problemem hałasu w komorze silnika w czasie jazdy. Prawdopodobnie skrzynia biegów-mechanizm różnicowy. Chciałbym porównać odgłosy z mojego samochodu i odgłosami z innych. Oczywiście w zamian za jazdę za lub obok kierownicy udostępnię swój samochód.
 
     
robercik
robert

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Wiek: 52
Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 131
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2020-11-15, 18:12   

No dobra niech będzie. Browary stawiam. Dojazd oczywiście na mój koszt. Przyjadę we wskazane miejsce. Będę w maseczce i wszystko wytrę żelem dezynfekującym. Pomóżcie Panowie. Chciałbym, mieć jakiś punkt odniesienia.
 
     
Trembek

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 23
Wysłany: 2020-11-17, 18:40   

Podpinam się pod temat, chętnie zweryfikuje mój samochód z podobnym. Kraków i okolice. To jedyny sposób by cis ruszyć , jeżeli w jednym aucie coś działa a w drugim nie to znaczy że któreś jest wadliwe
 
     
KJay

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Napęd: 4x2
Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 41
Wysłany: 2020-12-01, 14:12   

wyjąca skrzynia to może być zbyt niski poziom oleju. To, że auto nowe to nie znaczy że zawsze zaleją tyle ile powinni. Miałem kiedyś innego francuza i wył niemiłosiernie, po uzupełnieniu poziomu oleju w skrzyni zamilkł. zazwyczaj w skrzyni z boku (dostęp od lewego nadkola) jest korek wlewu oleju i przy wypoziomowanym aucie i po odkręceniu tego korka olej powinien delikatnie wyciekać co świadczy o poprawnym poziomie. Ja nic nie leci to jest zbyt niski poziom oleju i trzeba uzupełnić aż zacznie wyciekać.
 
     
robercik
robert

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Wiek: 52
Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 131
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2020-12-06, 17:38   

ten temat to długo jak rzeka. To nie to. Prawdopodobnie koło talerzowe w mechanizmie różnicowym. Skrzynia składana w 4 miejscach. Na kogo padnie na tego bęc a raczej trrrr i brrr o "standardowym" :mrgreen: gwizdaniu nie wspomnę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11