Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Radio-odbiornik Dacia Duster 2
Autor Wiadomość
jawol

Marka: Dacia
Model: Duster comfort SCe 115 LPG MY18
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 16 Lut 2024
Posty: 5
Wysłany: 2025-10-29, 14:23   Radio-odbiornik Dacia Duster 2

Na ekranie pojawia się od czasu do czasu napis " Syastem zabezp. skontakt. się z dost." w czasie włączenie i wyłączenia stacyjki zegar resetuje się do 0,00 po nastepnym właczeniu jest OK
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11