DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbiór 31 Legalnych Tras Off Road w Zachodniopomorskim
Autor Wiadomość
Mroczy_dynks

Marka: Mitsu
Model: Pajero
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 21
  Wysłany: 2022-01-31, 11:26   Zbiór 31 Legalnych Tras Off Road w Zachodniopomorskim

1.Tor Off road przy Autostradzie A6 w Szczecinie, dużo piachu i pyłu, trochę nierówności i wertepów jest kilka zjazdów i podjazdów, jest kilka odcinków do jazdy trawersem. Obok stworzony amatorski tor dla Quad i Cross/Enduro.
https://goo.gl/maps/adrpd8zwBc91pWaD9

2.Tor na starym torfowisku w Widuchowej k.Gryfina tor dość płaski przy ulicy Polnej, często mokry i zalany, wymagane dobre opony łatwo się kopać, są małe kałuże i duże niecki z wodą oraz trochę płaskich odcinków do deptania.
Trudność 7/10 po deszczach 10/10
Rozmiar Miejscówki 7/10
Frajda 7/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/Qz5vowDdnemBrBEa7

3. Tor Motocross w Chojnej za Betoniarnią, oddolna inicjatywa chłopaków z Gryfina i Chojnej zaowocowała utworzeniem toru do zabawy motorem oraz quadem, specyfika typowa czyli hopki i ciasne zakręty :)
Trudność 4/10
Rozmiar Miejscówki 4/10
Frajda 9/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/PuvXFAjAv92QhVC46

4. Tor T-Motocrossowy w Nowogradzie za oczyszczalnią ścieków, fajny drzewiasty tor pełen zjazdów, podjazdów i błocka po deszczu. Mały ale można się wkleić.Raczej Moto i Quad lub małe terenówki.
Trudność 6/10
Rozmiar Miejscówki 3/10
Frajda 8/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/GfB28y4ZzZgbXViH9

5. Duży tor offroad w Nowogradzie, drugi obiekt z drugiej strony miasta tu jest wszystko.Zjazdy, dziury, trawersy, niecki, woda, błoto, zjazdy. Wymagane opony min. AT lub zimówki i łopata.
Trudność 7,5/10
Rozmiar Miejscówki 7/10
Frajda 10/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/9s8QkwaAanEvRerK9

6. Leśny tor Off road w Goleniowe, miejsce gdzie wiele razy odbywały się wszelakiej maści imprezy, rajdy, spotkania Wośp na terenie prywatnych lasów bez ograniczeń wjazdów. Obecnie trochę zapuszczone ale ma wszystko czego trzeba, zjazdy, podjazdy, błoto, niecki, kanion, trawersy, piach, strome zjazdy XD
Trudność 8/10
Rozmiar Miejscówki 8/10
Frajda 11/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/sP3baUx9bvvLXfHPA

7.Tor na cyplu przy zalewie w Świnoujściu, tor stworzony przez maniaków ze stowarzyszenia Wolin4x4 samo błoto. Trzeba mieć zrytą banie żeby jechać tam samemu, wyciągarki nie ma o co zaczepić, dobre opony wymagane. Dojazd legalny starą ulicą Krasiborską wzdłuż cypla.
Trudność 10/10
Rozmiar Miejscówki 6/10
Frajda 9/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/BMSjk2mPpiTEAo4y9

8. Tor Motocross/Offroad Rosówek w Kołbaskowie, mały tor ale z hopkami, podjazdami, trawersami i piachem. Można wjechać też quadem i mniejszą terenówką.
Trudność 6/10
Rozmiar Miejscówki 5/10
Frajda 7/10
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/RR1BnpNtCyoBPW6K6

9.Tor Motocross MX w Szczecinie na Kluczborskiej, fajna prywatna inicjatywa, tor dość prosty idealny do treningów, jest trochę hopek i dużo błota. Cyklicznie odbywają się szkolenia dla zainteresowanych oraz treningi zawodowców. Można latać quadem, auta nie mają wjazdu bez zgody właściciela. ( jest tablica informacyjna przy torze z kontaktem)
Trudność 6/10
Rozmiar Miejscówki 4/10
Frajda 6/10
Lokalizacja:https://goo.gl/maps/Pa1ZJiaAJwdJDEkt7

10. Leśny tor Off Road na Wyspie Wolin, to takie miejsce gdzie jest wszystko. Na serio wszystko.
Mały, kręty, miejscami można się wspinać, kopać, topić.
Wymagane minimum opony AT
Trudność 5,5/10
Rozmiar Miejscówki 6/10
Frajda 9/10
Lokalizacjahttps://goo.gl/maps/UoFeGZjgRtsdRatG9

11. Stary Tor na terenie nieczynnej już żwirowni Gostyniec, kiedyś opiekował się nim jeden z zapaleńców obecnie poszukuje nowego wyrobnika z sekatorem. Jest błotnisty, kręty, ze stromiznami ale dość zarośnięty a wjazd zarosły krzaczory.
Trudność ?/10
Rozmiar Miejscówki 6/10
Frajda kiedyś 6,5/10
Lokalizacja : https://goo.gl/maps/38s1yUkKKYJZJeFX8

12.Górka przy Mulniku w Świnoujściu, małe miejsce pełne kopnego piachu do zabawy, można spokojnie jechać seryjnym autem spędzić popołudnie. Można pojeździć pyłowymi drogami zostawiając chmurę kurzu za autem dla czystej zabawy. Jednakże bezpiecznie jechać z małą łopatą.
Dojazd drogą wzdłuż nabrzeża, odbijamy przy samym nabrzeżu promowym Krasibór w lewo i jedziemy 300m szutrówką przy nabrzeżu po czym pierwszą szutrówką skręcamy w lewo.
Trudność 3/10
Rozmiar Miejscówki 7/10
Frajda 6/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/qpywNm7bYDX2Uzvf8

13. Dawny Poligon Borne Sulinowo, większość miłośników jazdy terenówką kojarzy zapewne miejsce z filmów realizowanych przez pobliskie Muzeum wraz z terenwizją, nie będę zatem opisywać co możemy tam znaleźć bo chyba każdy widział :)
Trudność 6/10
Rozmiar Miejscówki 10/10
Frajda 8,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/Wc951ym6xbKrTNab6

14. Tor Offroad po starej kopalni kruszyw w Drawsku Pomorskim. Bardzo ciekawe rozległe miejsce na terenie starych nieużytków przemysłowych, jest piach, koleiny, dziury, dołki, doły, małe podjazdy i zjazdy. Wymagane opony minimum AT lub Zimówki z dużą ilością bieżnika. Łopata lub saperka sugerowana.
Trudność 4,5/10
Rozmiar Miejscówki 8/10
Frajda 7,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/ZM5VSUVCKYvi8qDD8

15. Tor Baja Drawsko na starym terenie żwirowni. SAM PIACH i PYŁ, bez łopaty i opon AT nie ma się co zapuszczać, można szaleć na quadzie, na moto lub autem.
https://goo.gl/maps/nk1mb49z4TCWmfLU7

16. Poligon w Drawsku, tu jest wszystko :) Można zarówno szaleć zmotą jak i Dacią Duster bo wybór duktów przeogromny. Są niecki gdzie można topić auto, są trawersy, wyboje, koleiny, zjazdy, kanion, jest dużo błota, i piachu. Legalnie można wjechać na tor Offorad. Część wojskowa poligonu objęta jest zakazem poruszania się bez zgłoszenia. Zgłoszenia dokonujemy dzwoniąc do Dyżurki tel.:261 474 100 do której należy udać się po przepustkę ( chętniej wydawane są dla grup zorganizowanych, trzeba dzwonić w wyprzedzeniem co najmniej tygodniowym)
Na terenie poligonu istnieje kilka torów Off road. Polecam odezwać się do miejscowego klubu Land Rover LRCLP gdzie można umówić się na wspólne latanie lub zorganizowaną odpłatną trasę z roadbokiem na cały dzień.
Jest też dostępny odpłaty przewodnik Off road w Biurze Informacji Turystycznej na Kilińskiego 4 w Drawsku.
Trudność 4-10/10
Rozmiar Miejscówki 15/10
Frajda 10/10
Lokalizacja : https://goo.gl/maps/pZdgHteuW7taEE5f7


17. Tor Super Enduro w Stargardzie, mały tor przygotowany przez stowarzyszenie MotoBoyz Arena. Można polatać samemu oraz zapisać się na treningi. Wjazd tylko motor lub quad.
Trudność 6/10
Rozmiar Miejsca 5/10
Frajda ?/10
Lokalizacja : https://goo.gl/maps/eq1wYrwDaZvaUwkAA

18. Stare tereny wojskowe w Stargardzie, kiedyś odbywały się tam mistrzostwa Off-road obecnie latają głównie miejscowi pamiętający że coś tam się kiedyś działo :) Drogi polne, szutrowe po deszczu błotniste, jest kilka niecek po opadach zalanych w których można brodzić, jest pole kraterów i dziur które można przekraczać w zachodniej części obiektu. Głównie jazda cross-country bo jest gdzie się rozpędzić. Ale miłośnik krzyżowania mostów w aucie też znajdzie coś dla siebie. Można spokojnie wjechać suvem.
Trudność 4-7/10
Rozmiar Miejsca 10/10
Frajda 7/10
Lokalizacja : https://goo.gl/maps/4ShXm86PPTYscYqY7

19. Tor leśny na terenie starej kopalni kruszyw w Koszalinie, tor w małej niecce porośniętej młodymi drzewami należący do pobliskiej kopalni kruszywa. Jest tam małe wzniesienie, trochę lekkich zjazdów oraz duże koleiny. Po deszczu można się świetnie bawić w głębokim błocie. Wjazd starą drogą kopalnianą od ulicy prowadzącej do miejskiego wysypiska.
Trudność 5/10
Rozmiar Miejsca 8/10
Frajda 6/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/Y3Vy9YgznswRX97a9
Wjazd : https://goo.gl/maps/rkKEqvJrJqFWm8BJ9

20.Tor Motocrossowy w Koszalinie, świetny piaszczysty tor gdzie można poszaleć zarówno na motorze jak i quadzie lub małej terenówce lub suvie.
Trudność 4/10
Rozmiar Miejsca 4/10
Frajda 4,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/MAZ5EW6H1eaLhcJc9

21. Stary Poligon Chełm Gryficki k.Kołobrzegu. Jak to stare poligony ma wszystko co trzeba do szczęścia, są trasy pod suva na zimówkach a są i takie pod zmotę. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Po deszczach bardzo dużo śliskiego lepkiego błocka, na poligonie miejscami są ogromne koleiny na które mając auto bez liftu trzeba uważać. Przy poligonie jest tez baza 4x4 gdzie można wykupić jazdy Jeepem Wranaglerem po poligonie lub podszkolić się z technik jazdy.
Trudność 5-9/10
Rozmiar Miejsca 10/10
Frajda 9,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/48CUeugRXkizEUiv8

22. Stara Żwirownia w Święcianowie k. Sławna. Niecka ze stromymi podjazdami i zjazdami otoczona piaszczystymi drogami, mnoga ilość zjazdów i wjazdów o różnych kątach nachylenia.
Trudność 6/10
Rozmiar Miejsca 6/10
Frajda 5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/VQW3xF5hbNTetXyw5

23. Tor przy Muzeum Militarnym w Malechowie, mały tor idealny dla początkujących. Można sobie pobrykać w błocku po deszczu. Małe koleiny, małe przewyższenia. Tor jest własnością muzeum więc w wypadku imprez przez nie organizowanych jest zakaz wjazdu.
Trudność 3/10
Rozmiar Miejsca 5/10
Frajda 4/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/JG8MEPij4vzAPgko6

24. Pomorska Góra Piasku. Miejsce dla ludzi którzy mają konkretny sprzęt, konkretne opony, i konkretną łopatę bo zaczepić się wyciągarką można tylko co coś co się uprzednio zakopie.
Ogromna góra ze stromymi wjazdami, niecką wyrobiskową, starą drogą technologiczną. Miejsce ma 2 dojazdy z czego legalny jest tylko wskazany poniżej prowadzi wzdłuż granicy działki.
Zjazd z góry w kierunku lasu jest już na tereny LP więc jest nielegalny i nie powinien mieć miejsca. Wymagane auto z dużą mocą na szerokim laciu, inaczej albo się kopiesz albo stajesz z braku mocy.
Trudność 11/10
Rozmiar Miejsca 10/10
Frajda 7,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/jk1crj4uGPq5s1dd8
Wjazd : https://goo.gl/maps/WK1T33ZG5ws1q27s6

25. Stara kopalnia kruszyw w Barlinku, miejsce pełne drobnych kamieni i żwiru, jest górka na którą można się wspinać, jest kilka niecek wypełniających się wodą i błockiem które oblepia opony jak jest mokro. Jest kilka dróg gdzie można depnąć. Można wjechać suvem bez problemu na zwykłych oponach w suchy dzień bo część tras jest bardzo prosta.
2Trudność 3-6/10
Rozmiar Miejsca 8,5/10
Frajda 6,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/Z2mwUt5p2MKPyiHf9

26. Tor Motocross-enduro Niwka w Czaplinku, fajny duży tor z hopkami i przewyższeniami, można wjechać małym autem oraz quadem i pobrykać.
Trudność 5,5/10
Rozmiar Miejsca 6/10
Frajda 5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/HfvdKketei1d8UUb7

27. Tor Motocross/quad oraz mały tor Off road w Złotowie. Mały tor z małymi przewyższeniami. Idealny dla początkujących. Można wjechać małym autem gdy jest sucho żeby nie rzeźbić kolein w błocie. Po drugiej stronie pól(zakaz przejazdu przez pola) znajduje się mały tor off road z wykrotami, trawersami już stricte dla aut i quadów.
Trudność 3-4/10
Rozmiar Miejsca 4/10
Frajda 4/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/6iykgECQuzrKawsT6
Lokalizacja tor mini https://goo.gl/maps/KurWQcmbKsveoyDEA

28. Tor Off road w Kaliszu Pomorskim, świetny tor połączony z łąką pokrytą wertepami, podjazdami do wspinaczki w piachu lub mokrym błocie oraz dziurami. Można się świetnie bawić zarówno seryjnym 4x4 jak i czymś bardziej konkretnym.Wjazd za centrum materiałów budowlanych którego notabene właściciel tam także lata.
Trudność 3-4/10
Rozmiar Miejsca 4/10
Frajda 4/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/VQ7jmhZYMnW98B6E7

29. Tor Off road w Darłowie. Swietne miejsce, ostre strome zjazdy i wjazdy, niektóre pochylone bocznie z powodu kolein. Jest też trochę głębszych dziur i dołków, po deszczach błoto. W porze suchej piach i pył. Tor nie jest duży bo to stary teren poprzemysłowy i część już została wykupiona pod kolejne budy z chińszczyzną i „luksusowe apartamenty 12m2” więc warto się wybrać zanim go zmonetyzują.
Trudność 5-8/10
Rozmiar Miejsca 3/10
Frajda 7,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/NqqikozmYXv8BL1N8

30. Tor na starym wyrobisku kopalni kruszyw Mokrzyca. Tor dość prosty, głównie drogi typu cross-country z wybojami i koleinami. Jest kilka przewyższeń, jest niecka po-wydobywcza w upalne lata pełna błocka a resztę roku wypełniona lepkim mułem i 1m wody więc jak masz wyciągarkę i snorkel to możesz „pływać”.
Trudność 2/10
Rozmiar Miejsca 6/10
Frajda 4/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/uYXusoiYDzsATrBh8

31. Piaskarnia Maszewo, fajny tor a właściwie dziura po kolejnym zakładzie wydobywczym. Mnogość zjazdów, od lekkich po strome. Wymagane opony minimum AT, dość kopne podłoże więc lepiej brać łopatę.
Trudność 6/10
Rozmiar Miejsca 6/10
Frajda 6,5/10
Lokalizacja https://goo.gl/maps/iyXDjhErURc2M1fn8
_________________
Legalny offroad www.wykop.pl/tag/mapy4x4/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10