Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Media Nav
Autor Wiadomość
Hi-tek

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 23
Skąd: Mikołów/ Sosnowiec
Wysłany: 2013-12-17, 13:16   Media Nav

Witam w oczekiwaniu no nowego dustera zastanawiam się jak wygląda sprawa z aktualizacją map w MEDIANAV, Zamówiłem wersję rozszerzoną Europy, Kobitka w salonie mówiła ze aktualizacja dożywotnia gratis.
Czy to prawda???
 
     
nikita1589
Nocna Furia :))


Marka: Dacia
Model: Nowy Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Wiek: 34
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 440
Skąd: LUBLIN / OKOLICE
Wysłany: 2013-12-17, 15:51   

Witaj. My mamy Media Nav i na chwilę obecną mogę Ci powiedzieć że u nas w lubelskim dealer poinformował mnie że bezpłatna aktualizacja jest do 90 dni od zakupu, a później chyba 20 zł za aktualizację trzeba dać. Kilka dni temu ściągałam aktualizację i faktycznie była darmowa :-D Mam nadzieję że troszkę Ci pomogłam. Pozdro :-P
 
 
     
johnson

Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-17, 19:27   Re: Media Nav

Hi-tek napisał/a:
Witam w oczekiwaniu no nowego dustera zastanawiam się jak wygląda sprawa z aktualizacją map w MEDIANAV, Zamówiłem wersję rozszerzoną Europy, Kobitka w salonie mówiła ze aktualizacja dożywotnia gratis.
Czy to prawda???

ja tez mam rozszerzona i mi powiedzieli ze niby rok, co salon to inna wersja
 
     
AntyUser
EXperyment :-P


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Aventure
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Wiek: 41
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 201
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2013-12-20, 20:17   

W naszym Dastim była nawigacja Garmina z dożywotnią aktualizacją. PO zalogowaniu i zarejestrowaniu urządzenia na stronie Garmina można bez problemu ściągać aktualizacje map i oprogramowania urządzenia ;-)
_________________


"... free your mind..."
 
 
     
dsws

Marka: Dacia
Model: Duster ph2
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-02-17, 11:15   

Witam

Czy komuś udało się zaktualizować mapy w media nav, ponieważ wg instrukcji w żaden sposób nie mogę sobie z tym poradzić, konkretnie nie wiem jak zrobić odcisk systemu na pendrive
 
     
Hi-tek

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Wiek: 40
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 23
Skąd: Mikołów/ Sosnowiec
Wysłany: 2014-03-11, 12:06   

Mapy zaktualizowane. co prawda nie obyło się bez problemów, telefonów do serwisu itd itp ale poradziłem sobie.
Panie konsultantki zamiast podać proste rozwiązanie zbierały miliony oznaczeń od "nadwozia po opony" a problem jaki miałem polegał na tym, że MEDIA NAV nie współpracuje z pen drive o pojemności 32GB, na 8 poszło bez problemów.
 
     
dsws

Marka: Dacia
Model: Duster ph2
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-03-11, 15:28   

Moje mapy również udało się zaktualizować, panie konsultantki z serwisu niestety nie umiały pomóc, powtarzały na okrągło tekst z instrukcji, a wystarczyło powiedzieć że trzeba nacisnąć ikonkę klucza na górnym pasku, nad przyciskiem "zamknij". Reszta poszła już bez problemu. Tak przy okazji o jakiej maksymalnej pojemności pendrive czyta MEDIA NAV, 8 czy 16GB?
 
     
johnson

Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-11, 22:06   

moze to kwestia modelu nosnika, ja uzywam 32gb caly czas i wszystko smiga, zarowno muzyka jak i update
 
     
przemyku

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Ambiance
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Wiek: 42
Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-09-10, 11:33   

ja się zastanawiam czy można w jakiś sposób zmienić nawigację w medianav na garmina?

Generalnie media nav działa, ale porównując z automapą, orange nav i google maps działa gorzej. Kilka razy zdarzyło mi się, że kierowała mnie jakimiś bocznymi drogami dojazdowymi zamiast poprowadzić główną drogą (czytaj lepszą bardziej optymalną trasą). Próbowałem bawić się ustawieniami w menu podając różne tryby trasy i niewiele to pomogło.
Tak więc gdyby można było pod nawigację w media nav wgrać coś innego to byłbym happy :)
 
     
wadam


Marka: Dacia
Model: Duster
Wiek: 36
Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 41
Skąd: OlsztynOKO
Wysłany: 2014-09-17, 10:30   

witaj. W weekend jechałem trasą Olsztyn - Bydgoszcz - Olsztyn i generalnie nawigacja też szału nie robiła. Oczywiście poza wkurzającym dźwiękiem przekraczania prędkości. Trasa szybka i krótka - obie prowadziły przez dziury i wioski (wracając trasą krótką ok 1 w nocy przez 3/4 trasy jechałem sam. Ani jednego samochodu za mną/przede mną jak również z naprzeciwka). Myślę, że zmiana na właśnie tomtom lub automapę byłaby na plus i również chętnie bym ją zamienił (chociaż tragedii z nią nie ma - widywałem gorsze).
 
     
wadam


Marka: Dacia
Model: Duster
Wiek: 36
Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 41
Skąd: OlsztynOKO
Wysłany: 2014-09-17, 10:32   

dsws napisał/a:
Witam

Czy komuś udało się zaktualizować mapy w media nav, ponieważ wg instrukcji w żaden sposób nie mogę sobie z tym poradzić, konkretnie nie wiem jak zrobić odcisk systemu na pendrive


U mnie kilka dni temu odcisk zszedł bez problemu ale po wrzuceniu aktualizacji na pendrive (16gb) i podłączeniu do medianav wyskakuje informacja, że aktualizacja jest nieaktualny ;) ciekaw jestem czy to sprawka tego że auto jest nowe i ma najnowsze oprogramowanie czy wina gryzącego się softu.
 
     
Kaśka

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 24
Skąd: okolice Gdyni
Wysłany: 2014-12-26, 23:10   

Kochani, jestem zdezorientowana... wczoraj uaktualniałam mapy - pamiętając by to zrobić do 3 miesięcy (autko kupowałam 30. IX) i jak się zdziwiłam, iż pobranych aktualizacjach są tylko: Czechy, Estonia, Węgry, Polska, Łotwa, Islandia, Litwa i Słowacja - nawet nie cała Europa Wschodnia...
Kupowałam DD Laureate 4x4 z wersją Media Nav za 950 zł - opłata dodatkowa.
Kto "ostatnio" kupował DD i Media Nav - jakie mieliście zakresy map? Ile krajów?
Może jest jakiś zakres podstawowy tylko jaki :roll: ? Liczyłam co najmniej na Unię Europejską;-) a tu wychodzi, że zachodu w ogóle nie ma, a i wschód bardzo ubogi?
 
     
Kaśka

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Dołączyła: 15 Paź 2014
Posty: 24
Skąd: okolice Gdyni
Wysłany: 2014-12-26, 23:11   

nikita1589 napisał/a:
Witaj. My mamy Media Nav i na chwilę obecną mogę Ci powiedzieć że u nas w lubelskim dealer poinformował mnie że bezpłatna aktualizacja jest do 90 dni od zakupu, a później chyba 20 zł za aktualizację trzeba dać. Kilka dni temu ściągałam aktualizację i faktycznie była darmowa :-D Mam nadzieję że troszkę Ci pomogłam. Pozdro :-P

A jakie zakres map - czyli kraje?
 
     
brian749


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Wiek: 50
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 153
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2014-12-27, 15:18   

Też kupowałem za 950 zł w standardzie była mapa Polski. Ja wziąłem z rozszerzeniem na Europę za 400 zł. A to dlatego iż zostałem poinformowany o tym ,że jeśli kupię tylko Polskę nie da się rozszerzyć na Europę.
_________________

 
     
johnson

Marka: Dacia
Model: Duster
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 59
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-27, 16:20   

brian749 napisał/a:
Też kupowałem za 950 zł w standardzie była mapa Polski. Ja wziąłem z rozszerzeniem na Europę za 400 zł. A to dlatego iż zostałem poinformowany o tym ,że jeśli kupię tylko Polskę nie da się rozszerzyć na Europę.

w standardzie to chyba beda tylko glowne trasy za te 950. Za te 400 dostajemy wiecej szczegolow. W sumie ciekawe z tym brakiem mozliwosci rozszerzenia.
Mapa to mapa, powinno dac sie wgrac wszystko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10