Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dacia Duster CNG
Autor Wiadomość
matka227

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2020
Wiek: 45
Dołączył: 24 Kwi 2023
Posty: 1
  Wysłany: 2023-05-06, 20:00   Dacia Duster CNG

Jakiś czas temu byłem w ASO z Dusterem II z 2020r. 1,0 TCE z LPG. Głównie chodziło mi o wymianę - w ramach gwarancji - obu siłowników tylnych szyb bo całkiem padły - zostało to naprawione bez problemów. Ale spytałem czy może do mojego samochodu jest nowy soft do aktualizacji komputera pokładowego. Dodam może, że już wcześniej serwis przeprowadził aktualizację (pewnie już minęło półtora roku od tego czasu) i dzięki tej aktualizacji komputer pokazywał niektóre parametry jazdy na LPG - bez aktualnego zużycia - oczywiście.
Serwis poinformował mnie, że jeśli się da to spróbują coś nowego wgrać. No i niestety zadziały się cuda. Przypominam, że jest to samochód benzyna/LPG. A po tej całej "aktualizacji" doszło do "cudu"!!!
Komputer zaczął wyświetlać "Dystans CNG" oraz "Zasięg CNG" oczywiście bez faktycznego pokazywania jakichkolwiek parametrów. Jednocześnie przestał wyświetlać informacje i parametry jazdy na LPG. Po kilku dniach jazdy umówiłem się ponownie do serwisu w celu likwidacji tych "cudów". Po dwóch godzinach mistrz serwisu stwierdził, że nic się nie da z tym zrobić, a nie można przywrócić sytemu do wersji poprzedniej. Poinformowano mnie, że może następna aktualizacja pomoże (ale kiedy ona będzie dostępna to nie wiadomo). A może Wam udałoby się mi w tej sprawie pomóc/doradzić? I czy ktokolwiek miał taką sytuacją jak ja? W załącznikach zdjęcia.

2.jpg
Plik ściągnięto 21 raz(y) 28,84 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 6 raz(y) 28,55 KB

 
     
Hipolit
Ojciec dyrektor


Marka: Renault
Model: Koleos II
Napęd: 4x4
Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 230
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2023-05-15, 09:51   

Może da się to poprawić ddt4all albo ecutweakerem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12