Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
YANOSIK
Autor Wiadomość
Zywiec


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2018
Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 346
Wysłany: 2015-09-14, 07:28   YANOSIK

Cześć. Nie wiem jak Wy, ale ja zrezygnowałem z CB na pokładzie na poczet Yanosika. I jak chodzi o ostrzeganie, czy też informacje dotyczące wszelakich zagrożeń i "zagrożeń" ;-) , to Yanosik sprawdza się bez zarzutu, natomiast jego nawigacja to straszna rzecz. Jak dla mnie wymaga wielu poprawek, przede wszystkim wyszukuje mi dziwne drogi, dobrze że mam a'la terenówkę bo nie zawsze jadąc "zwyczajną puszką" dał bym rade przejechać wyznaczony odcinek drogi, do tego jadąc tą samą trasą n-ty raz wybiera mi nową drogę, często sugeruje mi jakieś dziwne objazdy i skróty. Czy może wie ktoś jak wgrać mapę np. googla bądź jakąkolwiek inną, tak aby Yanosik na niej działał. Dodam ze aktualizuję na bieżąco Yanosika.
 
     
Fluoresceina

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Rocznik: 2010
Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-16, 14:27   Yanosik

Jeżeli twój telefon ma zapas mocy to bez problemu możesz uruchomić dwie aplikacje. Google maps jako nawigacja, a yanosik pracujący w tle jako ostrzeganie. Podręczne menu yanosika jest dostępne w formie przycisku na ekranie.

Alternatywnie mogę polecić lepszą "nawigacyjnie" aplikacje WAZE - dostępna za darmo. Posiada ona takie same opcje jak yanosik ale nie jest jeszcze tak popularna.
 
     
Harry718

Marka: Dacia
Model: Duster FL
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2013
Wiek: 41
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 21
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-10-04, 12:12   

Witam
Ją również przestałem korzystać z CB już kilka ładnych lat temu przerzucając się właśnie na Yanosika.
Ale używane go TYLKO do ostrzegania przed wypadkami i radarami. Sprawdza się, a trochę jeżdzę po tych drogach.
Jeśli muszę już używać nawigacji to albo Google Maps albo Naviekspert (co prawda jest płatna, ale bardzo pomaga w korkach, szczególnie w Warszafce ...)
A DD pod tym względem jest super. Telefon jest podłączony do zestawu fabrycznego. W ustawieniach Yanosika zrobiłem, że aplikacja uruchamia się automatycznie po podłączeniu do samochodu (również zamyka się po wyłączeniu auta).
Komunikaty ostrzegawcze wyruszają radyjko i są puszczane na głośnikach.
Zrobiłem tak z telefonem swoim i żony ( ona o tym nie wiedziała) i zachwalała jaki ten Duster jest fajny, bo w radiu podaje komunikaty o radarach .... :)
A inny darmowy program o nazwie Coyote - testowałem. Ale bez podłączonych użytkowników program działa fatalnie. A często zdarzało mi się, że Yanosika ostrzegał o rzeczywistych kontrolach a Coyot milczał, bo nie było użytkowników w pobliżu.
 
     
Ajgor

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Wiek: 54
Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 221
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-10-04, 20:20   

Z Yanosikiem na początku również było to samo
_________________
Pozdrawiam.Ajgor.
 
     
Darek
Dardus


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 254
Wysłany: 2015-10-05, 22:57   

Całkowicie się zgadzam, Yanosik posiada dobrą funkcje działania w tle, można jednocześnie korzystać z innych aplikacji.
Z Naviekspertem jeżdżę na wczasy, nawigacja online, aktualizowana na bieżąco sprawdza się wyśmienicie i działa na podobnej zasadzie ostrzegania co Yanosik. Dla mnie brakuje w niej tylko opcji samochodów z przyczepami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 12