Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Długość procedur i ilość paliwa z salonu- też tak mieliście?
Autor Wiadomość
wadam


Marka: Dacia
Model: Duster
Wiek: 36
Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 41
Skąd: OlsztynOKO
Wysłany: 2014-08-12, 19:54   Długość procedur i ilość paliwa z salonu- też tak mieliście?

Hej.

Chciałem zapytać czy Ci z Was, który odbierali Dustera z salonu też tyle czasu musieli na wszystko czekać?

Pojawiliśmy się w salonie około godziny 12. ODebraliśmy papiery i pojechaliśmy do urzędu rejestrować. Pomijam fakt, że faktura była źle wystawiona i musieliśmy się wrócić po nową (korektę). Po powrocie z tablicami musieliśmy czekać najpierw około 30-40 minut przy ubezpieczeniu (w promocyjnej cenie więc wychodziło taniej niż gdziekolwiek indziej) a poźniej męczarnia przy sprzedawcy z jego lataniem po wszystkie papiery.

Generalnie jak zaczęliśmy o 12 to o 16:30 skończyliśmy wszystko od odebrania papierów do rejestracji po odjazd autem. Z tego gdzieś godzina na dojazd, rejestrację i powrót z WK do salonu.

Wam też to tyle zajęło w salonie czy po prostu miałem pecha?
Ostatnio zmieniony przez wadam 2014-08-13, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Tolkien

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Wiek: 40
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 82
Skąd: Myślenice
Wysłany: 2014-08-12, 22:36   

We wtorek byliśmy z żoną umówieni na 11 w salonie, podpisanie wszystkiego i odebranie dokumentów zajęło nam z 40 minut. Wróciliśmy z Krakowa do Myślenic, załatwiliśmy w komunikacji kwestie dowodu i do 16.00 wysłaliśmy zdjęcia papierów do kredytu. W środę otrzymałem informację koło 12 że przelewy zostały zaksięgowane i kredyt został uruchomiony oraz że samochód będzie do odbioru o 17.00. Na 17 zjawiliśmy się w salonie, o 18.15 tankowałem po raz pierwszy auto.
 
     
Dar1962
Diabelska Drakula


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Wiek: 62
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 654
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2014-08-13, 10:47   

u mnie procedura odbioru trwała ok 20-30 minut. Może dlatego,że dwa dni wcześniej - na moje życzenie - kurier dowiózł mi do domu wszystkie papiery (faktura, paszport auta, świadectwo homologacji) Wykonałem przelew i do salonu pojechałem już mając ze sobą dowód rejestracyjny, tablice oraz ubezpieczenie. Pozostało tylko zamontować blachy, odbyć mały (przypominający - bo podczas jazd próbnych dość dokładnie się ze wszystkim zapoznałem)kurs obsługi i zatankować. Jedynym zgrzytem był fakt,że w dniu odbioru (przy ponad 20 stopniowym mrozie) w zbiorniku spryskiwacza była smętna resztka niewiadomej kondycji płynu i musiałem wykłócić się o parę litrów zimowego - o dziwo gratis :-P . Taka organizacja odbioru jest moim zdaniem najlepsza, bo oszczędza czas i nerwy
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2014-08-13, 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
wadam


Marka: Dacia
Model: Duster
Wiek: 36
Dołączył: 10 Sie 2014
Posty: 41
Skąd: OlsztynOKO
Wysłany: 2014-08-13, 11:03   

a właśnie apropos płynów.

Fabryka zalewa symbolicznie żeby nie jechal suchy bak. Podobno salon ma obowiązek zalać 5 litrów (Na dojechanie do stacji). U mnie po dojechaniu około 1,5 km z salonu do stacji zalałem 48,5 litra. Czyli salon nie zalał tyle ile powinien. U was zalali?
 
     
Dar1962
Diabelska Drakula


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Wiek: 62
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 654
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2014-08-13, 17:09   

myślę,że 5 to max (choć w moim przypadku przedawca zarzekał się,że jest dziesięć - nie sprawdzałem)- trzeba natychmiast po wyjeździe z salonu rozglądać się za stacją paliw
 
     
Tolkien

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Wiek: 40
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 82
Skąd: Myślenice
Wysłany: 2014-08-13, 21:10   

u mnie było 4l.
 
     
Dusterklub
Administrator

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Wiek: 44
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 126
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2014-08-16, 11:15   

To ja miałem szczęście miałem auto zatankowane po korek benzynę i gaz:)
_________________
FAS objawy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
otwieranie samochodów gliwice wina primitivo
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12