Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Woda we wnętrzu - panel środkowy
Autor Wiadomość
brian749


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x4
Rocznik: 2014
Wiek: 50
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 153
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2014-11-21, 15:45   

Kurczę sporo tego przejechałem 15 tyś km....więc widzę atrakcje tuż , tuż przed maską . Oby dalej było bez awarii Kolego :-) .
_________________

 
     
lajkonik

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Ambiance
Napęd: 4x2
Rocznik: 2010
Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 70
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-24, 07:40   

Nie bardzo rozumiem, jak ta woda miałaby się dostać z dołu. W tym miejscu jest jakby miska - cały odlew bez łączeń. Plastik przecież nie przecieka, chyba że pęknięty. Ale i tak nie ma się skąd wziąć woda pod nim. Ja bym obstawiał raczej, że nakapało z sufitu ( :?: ).
Moja rada - przy takiej mokrej pogodzie, kiedy pojawia się ta mokra plama, wyjmij lampkę sufitową i przyjrzyj się co się pod nią dzieje. Może to uszczelka w górnej części przedniej szyby puszcza i woda jest wciskana podczas jazdy na podsufitkę. W sumie to przecieki na uszczelkach bywają tak wredne, że nawet bez nacisku powietrza podczas jazdy woda może "pełznąć" po suficie i kapać z podsufitki lub (co bardziej prawdopodobne) z lampki.
_________________
 
     
rzekot


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Napęd: 4x2
Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-11-24, 12:42   

z lampki sufitowej w tym miejscu to raczej niemożliwe - przednia jest przecież tuż przy przednim lusterku, a tylna nad kanapą, powinny być zresztą jakieś na podsufitce zacieki... więc albo się przewróciła mineralna w uchwycie na środku :-) albo wpada woda przez jakąś nieszczelność od dołu...
_________________
prawdziwi faceci nie jedzą miodu... prawdziwi faceci żują pszczoły:)
 
     
lajkonik

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Ambiance
Napęd: 4x2
Rocznik: 2010
Wiek: 50
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 70
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-24, 13:26   

Zaciek na podsufitce mógł się jeszcze nie wytworzyć. Brak widocznego zacieku (przebarwienia) nie musi świadczyć o braku wody. Wydaje mi się, że ktoś z Dacia Klub miał już taki problem. Ale też bym się zastanawiał w pierwszej kolejności, czy coś się jednak komuś nie rozlało w aucie. To jest bardzo dziwne miejsce na zbieranie się wody. A szczególnie od spodu (dziurawa podłoga?).
_________________
 
     
rzekot


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Napęd: 4x2
Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-11-24, 18:54   

jeśli podsufitka była sucha i jeśli to było dopiero na drugi dzień, to... szczerze mówiąc brakuje mi koncepcji... gdyby to było od razu to można by podejrzewać jakąś mikro szczelinę lub pęknięcie, którym podczas jazdy wciska się woda, a tak to biorąc pod uwagę ogólne prawa fizyki i grawitację nie mam pojęcia - ale nie jestem specjalistą z ASO, oni na pewno znajdą jakąś przyczynę i wytłumaczenie tego zjawiska:)
_________________
prawdziwi faceci nie jedzą miodu... prawdziwi faceci żują pszczoły:)
 
     
wira
wira

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Delsey
Napęd: 4x4
Rocznik: 2012
Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Puławy
Wysłany: 2017-03-04, 18:58   

U mnie woda wchodziła pod antena radiowa. Kapala na regulator okolice lewarka. trochę silikonu i po problemie. Antena na klucz m8. Wyjąć lampkę i jak tos ma mikrofon od zestawu glosnomowiacego i wszystko jest na wierzchu.
_________________
Dacia Duster Delsey 4x4 1,6 16V Lpg STAG
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
https://www.pangeodeta.pl/ https://constans.pl/
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10