Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Duster 1,6 SCE 4x4
Autor Wiadomość
destyl2

Marka: Dacia
Model: Duster 1,6 Sce 4x4
Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 23
Wysłany: 2017-01-29, 16:31   Nowy Duster 1,6 SCE 4x4

Witam. Opisywałem już tutaj swój problem z nowym autem, ale krótko powtórzę - Na każdym biegu (szczególnie pod górkę albo wtedy gdy obciażam silnik dodawaniem gazu) słychać dźwięk jakby terkot programatora pralki automatycznej. Zupełnie to ustaje gdy wciskam sprzęgło. Dźwięk dobiega jakby spod deski rozdzielczej, ale w serwisie na podnośniku mechanicy zlokalizowali,że pochodzi to ze skrzyni biegów. Auto ma 300 km przebiegu a przypadłość towarzyszyła mu od momentu wyjazdu z salonu. Odezwał się już własciciel innego dustera wybranego w styczniu 2017 (jak mój). Chodzi nam o to, by właściciele innych wypowiedzieli sie tutaj jeśli to przeczytają i zauważą u siebie podobne objawy- może chodzi o jakąś wadliwą serię DACII. Jeszcze jedno - jeśli macie nowe autka i wszystko u was w porządku to byłbym wdzięczny za napisanie tego tutaj. Będziemy wiedzieć,że to nie wada w całej serii. Pozdrawiam
 
     
m@cko

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Napęd: 4x4
Rocznik: 2017
Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-02-02, 19:45   

Dokladnie u mnie zdiagnozowano w takim samym modelu z roku 2017 1.6 Sce 4x4

Ponoc to gdzies w ukladzie sprzeglo - skrzynia biegow i czekaja na info z Renaul Polska. Mechanik potiwerdzil ze tak ma nie byc, auto ma niecale 600km od wyjazdu z salonu.

SPRAWA JEST MEGA DZIWNA I ZASTANAWIAM SIE CZY TO NIE PROBLEM MODELU 4X4 I DOKLADNIE Z SILNIKIEM SCE?????????????????????????

MOZE KTOS COS???????????? :shock:
 
     
destyl2

Marka: Dacia
Model: Duster 1,6 Sce 4x4
Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 23
Wysłany: 2017-02-02, 21:06   

Dokładnie. Ja dziś wróciłem z serwisu po tym jak tydzień temu zostawiłem im auto. Jeśli wierzyć serwisowi to mam wymienioną skrzynię po wczesśiejszym uzgodnieniu z Renaul Polska. Auto wybrałem tuż przed godz 17-ą więc nie chciałem natychmiast do nich wracać, bo samochód zachowuje się identycznie jak wtedy gdy wyjeżdżałem spod salonu zaraz po zakupie. Jeśli w przypadku auta m@cko okaże się, że to jednak sprzęgło to niestety muszę tam powrócić. (niestety)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 11