Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bagażnik rowerowy
Autor Wiadomość
wolvier

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Lis 2019
Posty: 11
Wysłany: 2021-01-06, 19:50   

na hak - to koszt haku + bagażnik na rower; potrzebuję tylko na 1 rower (dzieciaka) - i to przewieźć raz w roku ...
 
     
mikeleft

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 271
Wysłany: 2021-01-07, 14:18   

Ja woziłem rowerki dla dzieci oraz wózek na koszu bagażowym. Link poniżej. Rowerki leżały w czasie jazdy. Jeżeli pedał będzie rysował dach, to go odkręcisz przed załadunkiem.

https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-kosz-bagazowy-montowany-na-bagaznik-9171198816

W ostatnie wakacje woziłem jeden rower bez dodatkowych bagażników. Koła roweru były przywiązane taśmami do relingu z jednej strony, a rama i rurka od siodełka były oparte o ski box i przymocowane pasami do drugiego relingu.

Mam już Dustera z hakiem, więc w tym roku chyba kupię bagażnik na hak. Rowerki rosną razem z dziećmi...
 
     
Cytrynola


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: TCe 130
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 135
Wysłany: 2021-05-05, 12:32   

robercik napisał/a:
samochod kupiłem żęby wozić rowery. Jestem zapalonym kolarzem. Często zabieram ze sobą rowery. Tylko bagażnik na hak. I niestety liczą się tylko dwie marki. Łatwość załadunku roweru. Mój bagażnik mieści się do bagażnika samochodu. Więc gdy zostawiam samochód to moge schować bagażnik i nic mi nie zginie. Gdy wracam ubłoconym, brudnym rowerem nie ma problemu. Nie wiesz kiedy zachce Ci się dalej pojechać z rowerami. Tablicę rejestracyjną trzecią do kompletu urząd wyda. Wiem bo mam. Z atrapą bym nie ryzykował. Jest jeszcze kwestia ładowaności. Coraz modniejsze stają się E rowery. Jak kupisz hakowy bagażnik to są też takie które dają radę i z takim rowerem.


Na hak też są dwie możliwości - paltforma i te mniejsze, wymagające dokupienia dodatkowego zestawu świateł. Tablicę trzecią - mam, ale koszt zakupu platformy duży, szczególnie, że mam cały zestaw uchwytów rowerowych na dach.
Z drugiej strony, żeby podjechać gdzieś kawałek z 1-2 rowerami, to te małe bagażniczki z Thule za 200-350 zł powinny wystarczyć, pud do tego belka ze światłami za kolejne ponad 100 zł.

Ale co by nie wybrał to wożąc 3-4 rowery odchylenie ich z platformą to też wyczyn - kilkadziesiąt kilo robi swoje.

A mogę zapytać, co Ty używasz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11