Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Duster dziwny dźwięk
Autor Wiadomość
BLACHA_997

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 194
Skąd: Polska
Wysłany: 2023-05-10, 16:38   

Poczytajcie to: (post z 09.05 godz. 20:57

https://www.daciaklub.pl/...=20452&start=75
 
     
Zenko

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2023
Wiek: 61
Dołączył: 19 Mar 2020
Posty: 6
Skąd: Bory Tucholskie
Wysłany: 2023-06-23, 13:41   

klimatyz napisał/a:
Panowie, widzę że problem w większości dotyczy 1,0 Tce, no to chcę powiedzieć, że mój motor to 1,3 Tce 130km. Terkotanie występuje nawet przez krótką chwilę po zatrzymaniu auta z jazdy, po czym słychać tylko pracę silnika. Ruszając znowu terkot do około 1300-1500 obr, potem wciskająć gaz terkot zanika


Mam ten sam problem silnik 1.3,
Byłem w ASO z drugim autem Sandero i wypytałem o to terkotanie w Dusterze twierdza , że wiedzą i czekają na zalecenia centrali od początku roku. Ale aby podjęli działanie to i tak muszę się umówić na wizytę bo nawet jak będzie zalecenie od centrali co z tym fantem zrobić to bez zgłoszenia z mojej strony nie będą sami nikogo wzywać na naprawę.
Jak miałem Forda i była akcja serwisowa to sami mnie wzywali i wyznaczyli termin na usunięcie usterki ale to inny poziom widocznie jest:)
_________________
Zeno
 
     
klimatyz

Marka: dacia duster
Model: extreme
Dołączył: 13 Wrz 2022
Posty: 5
Wysłany: 2023-07-10, 13:17   

Zenko napisał/a:
klimatyz napisał/a:
Panowie, widzę że problem w większości dotyczy 1,0 Tce, no to chcę powiedzieć, że mój motor to 1,3 Tce 130km. Terkotanie występuje nawet przez krótką chwilę po zatrzymaniu auta z jazdy, po czym słychać tylko pracę silnika. Ruszając znowu terkot do około 1300-1500 obr, potem wciskająć gaz terkot zanika


Mam ten sam problem silnik 1.3,
Byłem w ASO z drugim autem Sandero i wypytałem o to terkotanie w Dusterze twierdza , że wiedzą i czekają na zalecenia centrali od początku roku. Ale aby podjęli działanie to i tak muszę się umówić na wizytę bo nawet jak będzie zalecenie od centrali co z tym fantem zrobić to bez zgłoszenia z mojej strony nie będą sami nikogo wzywać na naprawę.
Jak miałem Forda i była akcja serwisowa to sami mnie wzywali i wyznaczyli termin na usunięcie usterki ale to inny poziom widocznie jest:)


W moim serwisie robią karpia ,, co pan powie, terkot ? niemożliwe, pierwszy raz o czymś takim słyszymy '' a już drugi raz się umawiam i w kółko ta sama śpiewka. Wg. mnie oni nic nie wiedzą o tym, że centrala wie o jakimś problemie z terkotaniem i myślę, że jeśli w Polsce w ASO odpowiadają Wam, że Dacia wie o tym problemie to zwyczajnie rzuca fejk, żeby upierdliwy klient dał spokój do nastepnej wizyty. W końcu gwarancja kiedyś się skończy i po problemie
 
     
Aktyn
Aktyn

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Duster
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 6
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2023-07-10, 16:14   

klimatyz napisał/a:
W moim serwisie robią karpia ,, co pan powie, terkot ? niemożliwe, pierwszy raz o czymś takim słyszymy '' a już drugi raz się umawiam i w kółko ta sama śpiewka


Jak nic nie wiedzą to jeszcze lepiej ...poproś grzecznie żeby po prostu usunęli te niepokojace dźwięki .. przynajmniej nie bedą mogli zganiać na centralę , że niby nie pozwala bo szuka rozwiązania itd ...
 
     
klimatyz

Marka: dacia duster
Model: extreme
Dołączył: 13 Wrz 2022
Posty: 5
Wysłany: 2023-07-12, 19:39   

Jak nic nie wiedzą to jeszcze lepiej ...poproś grzecznie żeby po prostu usunęli te niepokojace dźwięki .. przynajmniej nie bedą mogli zganiać na centralę , że niby nie pozwala bo szuka rozwiązania itd ...[/quote]

ha ha a to dobre, nie byłeś nigdy w serwisie? Oni nie słyszą żadnego terkotu i tym podobnych dżwięków. Przy oględzinach mechanik nasłuchuje, albo udaje. Po czym biorą auto i tekst,,Pan się nie boi , zobaczymy co da się zrobić" Przy odbiorze auta na do widzenia info, że nic się nie dzieje,- jężdzić, obserwować. I tak do następnego razu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
www.idealnyzakup.pl
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11