Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wczasy, urlop - wypoczynek Dusterowcow
Autor Wiadomość
Darek
Dardus


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 254
  Wysłany: 2020-08-07, 14:56   Wczasy, urlop - wypoczynek Dusterowcow

Jak spędzacie wolne chwile na urlopie.
Obecnie jestem w Gąskach na kempingu i wiedzę dużo Dusterów śmiga po okolicy. Nawet jeden taki z namiotem na dachu stacjonuje obok mnie. :-P
 
     
Kapitan Shinobi
Predator

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 392
Wysłany: 2020-08-07, 22:15   

Dusterów wszędzie pełno, i nowych i starych.
Czas urlopowy mija przyjemnie, ale mam lekki zgrzyt. Otóż pojawiły się na autku dwa ślady po "szkodach parkingowych", a ściślej - jeden odprysk lakieru, i jedna rysa. Oba dość w krótkim okresie czasu. Covid chyba w tym kraju pada <niektórym> ludziom na mózg.
 
     
Darek
Dardus


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 254
Wysłany: 2020-08-07, 22:56   

Mój też już zaliczył pierwsze ryski. Przyznam się bez bicia, do dwóch sam się przyczyniłem, na szczęście mało widoczne :evil:
Najważniejsze jest to, że wszystko śmiga jak powinno i spełnia oczekiwania właściciela :mrgreen:
 
     
Darek
Dardus


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 254
Wysłany: 2020-08-07, 23:10   

Tak z ciekawostek. Obok mnie stacjonuje takie coś :-P

20200807151407.jpg
Plik ściągnięto 98 raz(y) 245,24 KB

 
     
Viktor


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 65
Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 170
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2020-08-11, 07:06   

Podobają mi się te dachowe namioty. Ten model, jest nie do końca rozłożony, (widziałem takie z daszkiem ustawionym poziomo), czy jest taki 'trójkątny?
Myślę o kupnie czegoś takiego, ale nie wiem czy są jakieś sklepy z takim sprzętem, (motoryzacyjne?) Wybaczcie, ja nie lubię kupować przez internet, 'w ciemno, bez dotknięcia towaru'.
 
     
Darek
Dardus


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 254
Wysłany: 2020-08-11, 10:40   

Jest to firma z Poznania - Ocean Cross. Główny profil nie tylko namioty ale i w całym zakresie akcesoria kempingowe.😀
 
     
Viktor


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 65
Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 170
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2020-08-15, 08:20   

Przypuszczam, że nie mają swoich sklepów i sprzedają tylko przez internet. W przyszłym roku będę musiał pojechać w okolicę, to pewnie zboczę i tam też podjadę. może u nich na miejscu jest możliwość zobaczenia towaru i kupna. A może ktoś z Was tam mieszka w pobliżu i zerknie jak na miejscu to wszystko wygląda? (Adres w necie to Bogucin, ul Helikopterowa 9)
 
     
Mieschko
Dusteromaniak

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2011
Wiek: 50
Dołączył: 18 Lut 2017
Posty: 23
Skąd: PO / PZ
Wysłany: 2020-08-15, 10:02   

A co dokładnie potrzeba z Bogucina, mieszkam dość blisko, więc mogę podjechać... Ale dopiero pod koniec miesiac, jak zjadę z działki...
_________________
Duster Laureate 2011 1,6 105km
Duster Laureate 2015 1,6 105km
Tak, 2 szt... :D
 
 
     
Viktor


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 65
Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 170
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2020-10-01, 04:38   

^^^ Sorki, dopiero teraz tu zerknąłem. Konkretnie interesowały mnie te namioty dachowe. Ale ostatecznie przekalkulowałem i stwierdziłem, że za mało 'biwakuję' (niemal wcale) i cena 'dachowca', w stosunku do od dwóch do czterech nocy na rok, jest za duża.

A skoro to to temat 'wypoczynkowy', to mam pytanie, może do kolegi Leśniczego, (jeśli jest leśnikiem). Nastał czas 'grzybowy'. Wczoraj, jadąc lasem, (drogą 'dostępną'), skręciłem w boczną. Nie było żadnych znaków czy tablic, żeby tam nie wjeżdżać. Po może 300stu metrach skończył się asfalt i droga stała się gruntowa. Nie zbaczałem z niej. Im dalej, tym mniej śladów 'ruchu' i była coraz węższa. Dojechałem nią do leśnego szlabanu, za którym była normalna asfaltowa szosa z ruchem samochodów. Po zatrzymaniu się przed nim, pozbieraliśmy trochę grzybów i oczywiście przymierzałem się do powrotu, (tyłem), do najbliższego szerszego miejsca, by zawrócić. No i z szosy asfaltowej, pod ten szlaban podjechał ubrany na zielono Pan Leśniczy, jak sądzę. Postraszył mnie i pouczył, że ustawa o lasach jasno mówi, że tu 'nie wolno', mimo że nie było żadnych znaków i tablic zakazujących wjazdu w tą drogę... Nie znam tej ustawy, więc może miał rację. Ale czyż nie powinna przy wjeździe w taką leśną drogę, (początkowo asfaltową, publiczną z innymi 'normalnymi znakami drogowymi), być informacja że dalej 'nie wolno'... ? (Po tej rozmowie leśniczy odjechał, a ja oczywiśce 'tyłem' też)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13