Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
najdłuższe przedmioty w waszej Daci'i Duster
Autor Wiadomość
karel777

Marka: citroen
Model: Xsara picasso
Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-08-13, 19:40   najdłuższe przedmioty w waszej Daci'i Duster

Zastanawiam się nad zakupem Dustera. Jednakże we wnętrzu auta ogromnym znaczeniem dla mnie jest długość wnetrza. Dokładnie chodzi o to czy zmieszczą się listwy długości 3 metrów , cóż taki zawód .
Proszę forumowiczów o podanie czy po złożeniu siedzeń , po skosie z lewego tyluns prawy przód , lub do nóg pasażera da się zmieścić takie długie przedmioty?
Bardzo będę wdzięczny za pomoc , bo w katalogach podają tylko odległości od tylnej klapy do przednich foteli i to pod kątem prostym , a nie podają ile jest od foteli np. do przedniej szyby.
Pozdrawiam
 
     
Kapitan Shinobi
Predator

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 392
Wysłany: 2020-08-13, 22:07   

Najprościej byłoby wybrać się do salonu (względnie komisu gdzie stoi używana DD) z miarką i zmierzyć. Ale tak na moje oko to np. Lodgy, który jest znacznie tańszy od DD (w przypadku nówki) ma dłuższe wnętrze - jeśli zależy Ci na zdolnościach przewozowych, a nie terenowych, to ja radzę iść w tym kierunku.
 
     
karel777

Marka: citroen
Model: Xsara picasso
Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 2
Wysłany: 2020-08-14, 05:53   

To że do Dokerra się zmieści to wiem , bo na jednym z forum mi już odpisali. Z zawieszeniem - właśnie mając działkę w górach zależy mi na wyższym zawieszeniu, nie koniecznie na wielkiej przestrzeni lecz długiej. Jeśli nikt z forumowiczów mi nie pomoże to dziękuję za podpowiedź, tyle że w okolicy w komisjach nie ma do sprzedania Dusteta i gonienie z drewnianą balustradą o długości 3 metrów.....
Gdy zastanawiałem się nad Citroenem XP lub poprzednimi autami mogłem polegać na forumowiczach i dowiedzieć się że
np. w Kangoo - "nie ma bata nie zmieścisz , wkładałem rury i kantówki w markecie budowlanym i się nie da" w Scenki " oczywiście że się zmieści , ale klapy nie zamkniesz , musisz jeśli masz okno w klapie zostawić otwarte"
Chodzi mi o porady z waszej codziennej eksploatacji .
 
     
tomekptk
I like Duster


Marka: Dacia
Model: Duster f.2
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2022
Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 95
Skąd: OK, DKL
Wysłany: 2020-08-14, 10:11   

Woziłem 3 metrowe kanciaki w Dusterze, ale na krótki dystans. Oczywiście wystawały i musiałem jechać z otwartą klapą. Po położeniu siedzeń sięgały między przednimi fotelami aż do drążka zmiany biegów. Zmierzyłem też wnętrze po przekątnej (od miejsca na nogi pasażera do rogu w tyle) i jest ok 320 cm, ale pomiar był taśmą, która jest giętka, więc fizycznie bym sprawdził, czy te listewki rzeczywiście wejdą.

PicsArt_08-14-10.09.15.jpg
Belki w Dusterze
Plik ściągnięto 42 raz(y) 482,81 KB

_________________
I like Duster
 
     
olo
olo

Marka: Dacia Duster
Model: 4x2 Laureate,4x4 Urban Explorer,4x4 Prestige
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 380
Wysłany: 2020-08-16, 10:31   

Profile 260 cm.weszły na prosto od schowka do końca bagażnika klapa się zamknęła. Wszystko dłuższe albo klapa otwarta albo bagażnik na dach.
 
     
traks

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Rocznik: 2012
Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 158
Wysłany: 2020-08-17, 22:43   

Brakuje paru centymetrów by przewieź 3mb profile zamknąć klapę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12